Sportas

2014.09.29 16:35

Sabonio Rudens taurės turnyrą laimėjo šeimininkai

LRT.lt 2014.09.29 16:35

Praėjusį šeštadienį Sabonio krepšinio centre įvyko rudeninis vaikų krepšinio turnyras „Rudens taurė 2014“, kuriame savo jėgas išbandė 2004 metais gimę berniukai iš Kauno, Šiaulių, Kėdainių ir Plungės, skelbiama pranešime spaudai.

Praėjusį šeštadienį Sabonio krepšinio centre įvyko rudeninis vaikų krepšinio turnyras „Rudens taurė 2014“, kuriame savo jėgas išbandė 2004 metais gimę berniukai iš Kauno, Šiaulių, Kėdainių ir Plungės, skelbiama pranešime spaudai.

Sabonio centro trenerio Edgaro Voronovo iniciatyva, virtusi krepšinio turnyru, padovanojo smagių emocijų ne tik dalyviams, bet ir susirinkusiems žiūrovams.

Vienos dienos turnyre 6-ios komandos buvo suskirstytos į 2 grupes, kuriose sužaidė viena su kita, o po to, pagal užimtą poziciją, susikovė ir dėl apdovanojimų. 

Sužaidus grupėse paaiškėjo, kad dėl pirmosios vietos žais turnyro šeimininkai „Sabonio KC – 2004 I“ komanda ir Plungės SRC auklėtiniai. Po atkaklios kovos, rezultatu 50:46, dar vieną laimėtą turnyrą į savo sąskaitą įsirašė Sabonio centro auklėtiniai.

Galutinė turnyro komandų rikiuotė atrodo taip:

I – „Sabonio KC – 2004 I“ (treneris Edgaras Voronovas)

II – Plungės SRC (treneris Genadijus Glikmanas)

III – Kėdainių SM (treneris Vaidas Simanavičius)

IV – „Sabonio KC – 2004 II“ (treneris Edgaras Voronovas)

V – „Sabonio KC – 2005 I“ (treneris Remigijus Bardauskas)

VI – „A. Sireikos KA“ (treneris Eligijus Vaitiekūnas)

Po turnyro buvo apdvanoti ir simbolinio penketuko žaidėjai bei turnyro naudingiausias (MVP) krepšininkas:

Simbolinis turnyro penketukas (TOP 5):

1.  Kasparas Mazys („Sabonio KC – 2004 II“);

2.  Vytautas Žygas („Sabonio KC – 2005 I“);

3.  Žilvinas Rusys (Plungės SRC);

4.  Nedas Verbliugevičius (Kėdainių SM);

5.  Antanas Norvila („A. Sireikos KA“).

Naudingiausias žaidėjas (MVP) – Modestas Babraitis („Sabonio KC – 2004 I“).

„Trumpai kalbant – turnyras pavykęs, turint galvoj ne tik tai, kad pavyko jį laimėti. Esu patenkintas kaip susiklostė finalinis susitikimas su varžovais iš Plungės“, – kalbėjo „Sabonio KC – 2004 I“ ekipos treneris Edgaras Voronovas.

„Sabonio krepšinioo centras“ sveikina „Sabonio KC – 2004 I“ komandą ir jos trenerį laimėjus „Rudens taurė 2014“ turnyrą ir linki sėkmės startuojant Lietuvos Moksleivių krepšinio lygos (MKL) Pirmojo iššūkio čempionate.