Sportas

2012.10.26 10:54

Joanas Plaza: „Olympiacos“ mūsų neįvertino ir buvo nubaustas

15min.lt 2012.10.26 10:54

Kauno „Žalgirio“ klubo treneris Joanas Plaza po trečios iš eilės pergalės Eurolygos varžybose žurnalistams teigė, kad džiaugtis nėra kada, nes reikia dar trijų pergalių, norint patekti į „TOP 16“ turnyrą.

Kauno „Žalgirio“ klubo treneris Joanas Plaza po trečios iš eilės pergalės Eurolygos varžybose žurnalistams teigė, kad džiaugtis nėra kada, nes reikia dar trijų pergalių, norint patekti į „TOP 16“ turnyrą.

„Ačiū žaidėjams už pergalę – sunku laimėti kasdien ir mano krepšininkai tai žino. Dabar mums reikia laimėti dar tris sykius, jei norime žengti į „TOP 16“ tunyrą“, – kalbėjo J. Plaza.

Anot ispano, „Žalgiris“ rungtynių pradžioje blogai gynėsi, tačiau vėliau perskaitė „Olympiakos“ žaidimą ir sugebėjo pakeisti mačo eigą.

„Manau, kad „Olympiakos“ mūsų neįvertino. Jie tikėjosi laimėti gerai gindamiesi ir pataikydami kelis metimus, tačiau mes įrodėme, kad to neužtenka“, – džiaugėsi žalgiriečių treneris.

Georgios Bartzokas („Olympiacos“ treneris): „Nekaltinų žaidėjų ir kaltę prisiimu pats. Po pernykščio triumfo mus kiekvienose rungtynėse laiko favoritais, tačiau mes tokie nesame. Išlaikyti sėkmę yra žymiai sunkiau negu ją pasiekti. Padarėme 22 klaidas, o trečiame kėlinyje įkritome į duobę, iš kurios nebepakilome, nes ketvirtame buvo dar viena duobė. „Žalgiris“ kontroliavo rungtynių ritmą, o mes prie jo neprisitaikėme“.

Acie Law („Olympiacos“ gynėjas): „Nežinau, kas darosi – antros iš eilės rungtynės mums buvo labai prastos. „Žalgiris“ antroje dalyje žaidė puikiai, pataikė daug svarbių ir sunkių metimų, buvo pilni energijos ir visiškai nusipelnė pergalės“.

Georgios Printezis („Olympiacos“ gpuolėjas): „Šiandien žaidėme labai blogai ir aš noriu atsiprašyti už tokį prastą rezultatą. Negalime komandos lyginti su pernykščia, tačiau pernai sezoną taip pat pradėjome sunkiai, o tapome čempionais. Dabar reikia sunkiai dirbti ir gerinti savo žaidimą. Nors esame čempionai – tai nieko nereiškia. Atėjo naujas sezonas ir reikia vėl iš naujo rasti kelią į „TOP 16“ turnyrą“.