Sportas

2014.09.26 10:58

Žalgiriečiai apsivilks legendines devinto dešimtmečio aprangas

zalgiris.lt2014.09.26 10:58

Rugsėjo 27-ąją „Žalgirio“ arenoje vyraus istorinių laikų dvasia, kurią pajaus ir dabartiniai Kauno „Žalgirio“ krepšininkai. Specialiai „Žalgirio“ jubiliejaus šventei jiems pagamintos legendinės devintojo dešimtmečio aprangos.

Rugsėjo 27-ąją „Žalgirio“ arenoje vyraus istorinių laikų dvasia, kurią pajaus ir dabartiniai Kauno „Žalgirio“ krepšininkai. Specialiai „Žalgirio“ jubiliejaus šventei jiems pagamintos legendinės devintojo dešimtmečio aprangos.

Vyresni „Žalgirio“ gerbėjai turėtų gerai prisiminti marškinėlius, su kuriais pergales skynė Arvydo Sabonio auksinių laikų komanda. Šio tipo aprangos dar kartą atgims vienerioms rungtynėms.

Pirmąjį Kauno „Akropolio“ taurės turnyro susitikimą su Atėnų „Panathinaikos“ komanda žalgiriečiai žais vilkėdami trumpesnius, nei įprasta marškinėlius ir kelnaites.

„Prie garbingo „Žalgirio“ jubiliejaus šventės norėjosi prisidėti ir mums. Šias aprangas esame matę nuotraukose, o dabar nusprendėme išbandyti, kaip su jomis jausdavosi legendiniai žalgiriečiai. Gana lengvai pavyko įkalbėti ir legionierius, kurie tokio tipo aprangos nėra vilkėję“, – sakė entuziastingai senųjų marškinėlių atgimimo idėją palaikęs Robertas Javtokas.

Artėjant „Žalgirio“ 70-mečio renginiui ir Kauno „Akropolio“ taurės turnyrui kiekvienas žalgirietis jau pasimatavo specialiai progai pasiūtus marškinėlius. Daugumai jų kiek kuklesnė retro stiliaus sportinė apranga dar labiau išryškino atletiškus kūnus.

Kauno „Akropolio“ taurės turnyras vyks rugsėjo 27–28 d. Pirmąją turnyro dieną, šeštadienį, į „Žalgirio“ areną susirinkę krepšinio gerbėjai nuo 17 val. 10 min. ne tik sveikins Kauno „Žalgirį“ su 70-ies metų jubiliejumi, bet ir atiduos pagarbą geriausiam visų laikų Lietuvos krepšininkui. Šventinio šou kulminacija taps A. Sabonio marškinėlių pakėlimas į „Žalgirio“ arenos palubes.

Vėliau žiūrovų laukia „Žalgirio“ rungtynės su „Panathinaikos“ bei Stambulo „Galatasaray“ ir Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ dvikova. Sekmadienį pralaimėjusios komandos varžysis dėl trečiosios vietos, o laimėjusios dėl Kauno „Akropolio“ taurės kausis finale.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt