Sportas

2012.10.26 17:24

Palangoje prasidėjo modernaus sporto komplekso statybos

Marija Gabrienė, LRT Televizijos laida „Panorama“, LRT.lt2012.10.26 17:24

Palangoje pradėtas statyti modernus sporto kompleksas, kuris turėtų pagerinti ne tik varžyboms besiruošiančių sportininkų treniruočių sąlygas, bet ir plėtoti kurorte aktyvų turizmą. 

Palangoje pradėtas statyti modernus sporto kompleksas, kuris turėtų pagerinti ne tik varžyboms besiruošiančių sportininkų treniruočių sąlygas, bet ir plėtoti kurorte aktyvų turizmą.

Kapsulė su laišku ateities kartoms simbolizuoja universalaus sporto komplekso Palangoje statybų

4 tūkst. kvadratinių metrų komplekse, kuris iškils dabartinio miesto stadiono teritorijoje, sporto salė su universalia danga užims apie pusę ploto. Joje numatoma iki pustrečio tūkstančio vietų žiūrovams. Specialiu tinklu sporto salę bus galima padalyti į dvi ar net tris aikšteles, kuriose vienu metu galės vykti krepšinio, tinklinio, rankinio treniruotės ir varžybos.

Sporto komplekse taip pat numatoma įrengti treniruoklių, SPA procedūrų sales, sauną, kavinę.

„Norėtųsi, kad tos statybos vyktų pagal planą, kuo greičiau pasistatytų salė, kuri nudžiugins ir atneš naudos ne tik profesionaliems sportininkams ,bet ir miesto gyventojams ir svečiams“, – sakė Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis.

Modernaus sporto komplekso vertė – daugiau kaip 14 mln. litų. Statybos finansuojamos iš Vyriausybės, savivaldybės biudžetų bei Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos bendradarbiavimo programos.

„Dabar mes turime 8,5 mln. litų, o 2013–2014 metais valstybės investicijų programoje numatyta likusi suma“, – tvirtino Palangos meras Šarūnas Vaitkus.

Duris modernus Palangos sporto kompleksas, planuojama, atvers po pusantrų metų. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt