Sportas

2015.02.14 17:32

M. Teodosičius: „NBA? Ne, dar nelaimėjau „Eurolygos“

basketnews.lt 2015.02.14 17:32

Po pasaulio čempionato pasigirdusios kalbos, kad Milošas Teodosičius puikiai pritaptų NBA lygoje, paties krepšininko visiškai nejaudina.

Po pasaulio čempionato pasigirdusios kalbos, kad Milošas Teodosičius puikiai pritaptų NBA lygoje, paties krepšininko visiškai nejaudina.

„Taip, pasiūlymų buvo, tačiau juos gavau per vėlai – jau turėjau pasirašęs kontraktą su CSKA“, – pareiškė į simbolinį geriausių planetos pirmenybių žaidėjų penketuką išrinktas serbas.

27-erių įžaidėjas šią vasarą sutartį su CSKA pratęsė dar trejiems metams ir mano, kad jai pasibaigus keltis į NBA jau būtų per vėlu.

„Tuomet man jau bus trisdešimt – tikrai ne laikas pradėti karjerą NBA. Anksčiau aš apie tai galvojau, tačiau dabar savo ateitį sieju su CSKA. Tikrai nėra didelio noro vykti į JAV ir sėdėti ant atsarginių suolo arba žaisti po 10–12 minučių, – teigė M. Teodosičius. – Tačiau yra ir dar vienas momentas: aš iki šiol nesu laimėjęs Eurolygos. Tai – visų svarbiausia.“

Praėjusį sezoną 195 cm ūgio įžaidėjas Eurolygoje vidutiniškai pelnydavo po 10,7 taško, atkovodavo po 2,5 kamuolio ir atlikdavo po 4 rezultatyvius perdavimus.

VTB Vieningoje lygoje serbo statistiniai rodikliai buvo kiek geresni – 12,7 taško, 2,6 kamuolio ir 5,4 rezultatyvaus perdavimo.

Ispanijoje vykusiame pasaulio čempionate serbas rinko po 13,6 taško, atliko po 4,4 rezultatyvaus perdavimo ir padėjo savo šalies rinktinei nužygiuoti iki pat finalo.