Sportas

2015.09.08 13:45

Lietuvos futbolo rinktinė kviečia atnešti savo širdis

LRT.lt2015.09.08 13:45

„Atnešk savo širdį“ – su tokiu šūkiu Lietuvos nacionalinė vyrų futbolo rinktinė laukia pirmųjų namų rungtynių 2016 metų Europos čempionato atrankos varžybose. Lygiai po dviejų savaičių, spalio 9-ąją, Vilniuje lietuviai priims Estijos futbolininkus.

„Atnešk savo širdį“ – su tokiu šūkiu Lietuvos nacionalinė vyrų futbolo rinktinė laukia pirmųjų namų rungtynių 2016 metų Europos čempionato atrankos varžybose. Lygiai po dviejų savaičių, spalio 9-ąją, Vilniuje lietuviai priims Estijos futbolininkus.

Naujosios rinktinės kampanijos ir komandos planų pristatymas vyko ketvirtadienį oficialaus rinktinės transliuotojo LRT būstinėje. 

Simbolinį širdies tortą bei fanų marškinėlius susirinkusiems padovanojo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) generalinis direktorius Edvinas Eimontas, nacionalinės rinktinės treneris Igoris Pankratjevas ir rinktinės futbolininkas Georgas Fredgeimas.

Atranką į Europos čempionatą Lietuvos rinktinė pradėjo pergale, tačiau didžioji kova dar laukia ateityje. Todėl kampanija „Atnešk savo širdį“ kviečia susivenyti dėl futbolo ir savo šalies.

Pasak E. Eimonto, LFF stengiasi suteikti kuo geresnes sąlygas rinktinės pasiruošimui, bet ir siekia, kad futbolininkai jaustų gausų žiūrovų palaikymą. 

Vienas LFF vadovų pasidžiaugė, kad Lietuvos futbolo rinktinės rungtynes ir toliau bus galima matyti nacionalinio transliuotojo eteryje: „Tai gausią futbolo transliacijų patirtį sukaupęs partneris, todėl neabejojame, negalėjusiems atvykti į stadioną bus įdomu žiūrėti rinktinės dvikovas per LRT televiziją.“

LRT generalinio direktoriaus pavaduotojas Rimvydas Paleckis patikino, kad futbolo auditorija Lietuvoje tikrai yra ir žmonės laukia gerų rungtynių. „Mano nuomone, Lietuvos rinktinei patekus į pasaulio ar Europos futbolo čempionatus, juos žiūrėtų dar daugiau žmonių nei krepšinio čempionatus“, – teigė R. Paleckis.

„Žinome, kad aistruoliai yra išsiilgę pergalių – taip pat ir mūsų jauna komanda. Neabejoju, kad rinktinės žaidėjai atiduos visą širdį aikštėje. Būdami vieningi galime pasiekti gerų rezultatų“, – sakė I. Pankratjevas.

„Komandos vardu galiu pažadėti, kad įdėsime visą širdį kovodami dėl pergalių, tad kviečiame atvykti į stadioną ir iš visos širdies mus palaikyti“, – sakė G. Freidgeimas. Jis tapo ir vienu iš kampanijos veidų – nusifilmavo vaizdo klipui bei fotogravafosi plakatui, kuriame simbolizuojamas gyvybiškai svarbi aistruolių parama.

Lietuvos rinktinė į treniruočių stovyklą Vilniuje rinksis spalio 6-ąją, o spalio 9 d. sostinės LFF stadione žais su Estija. Po trijų dienų, spalio 12-ąją, mūsiškiai namuose susitiks su Slovėnijos atstovais.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt