Sportas

2015.02.12 21:38

A. Zadneprovskiui – aukštas postas Tarptautinėje šiuolaikinės penkiakovės federacijoje

DELFI.lt 2015.02.12 21:38

Lietuvis išrinktas į Tarptautinės šiuolaikinės penkiakovės federacijos (UIPM) vykdomąjį komitetą, kuriame bus atsakingas už darbą su žiniasklaida.  

Lietuvis išrinktas į Tarptautinės šiuolaikinės penkiakovės federacijos (UIPM) vykdomąjį komitetą, kuriame bus atsakingas už darbą su žiniasklaida.

Dukart olimpinių žaidynių prizininku tapusiam buvusiam penkiakovininkui Andrejui Zadneprovskiui šios pareigos patikėtos Argentinos sostinėje Buenos Airėse vykusiame UIPM kongrese. 2004 metų Sidnėjaus olimpiados vicečempionas ir 2008 metų Pekino žaidynių bronzos medalio laimėtojas taip pat užima Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės federacijos (LŠPF) viceprezidento postą.

Po UIPM vykdomojo komiteto rinkimų A. Zadneprovskį pasveikino ir lietuvio kandidatūrą palaikiusi Rusijos šiuolaikinės penkiakovės federacija (RFSP), savo oficialioje internetinėje svetainėje A. Zadneprovskio pergalę pavadinusi „didele RFSP sėkme“.

UIPM kongresas prezidento regalijas dar vienai – jau šeštajai – kadencijai patikėjo vokiečiui Klausui Scormannui. UIPM viceprezidentais bus RFSP vadovas Viačeslavas Aminovas, ispanas Juanas Antonio Samaranchas jaunesnysis, korėjietis Kuisung Choi, meksikietis Ivaras Sisniega ir buvęs UIPM generalinis sekretorius iš Prancūzijos Joelis Bouzou.

Kartu su jais ir A. Zadneprovskiu, UIPM vykdomąjį komitetą sudarys JAV, Lenkijos, Didžiosios Britanijos ir Kazachstano atstovai.