Sportas

2015.02.14 17:32

Į aikštę vėl išbėgs A. Sabonis ir V. Tkačenka

LRT.lt 2015.02.14 17:32

Arvydas Sabonis prieš Vladimirą Tkačenką, Sergejus Jovaiša prieš Sergejų Tarakanovą – legendiniai krepšinio mūšiai sugrįžta į Kauną.

Arvydas Sabonis prieš Vladimirą Tkačenką, Sergejus Jovaiša prieš Sergejų Tarakanovą – legendiniai krepšinio mūšiai sugrįžta į Kauną.

Sekmadienį „Žalgirio“ arenoje į dvikovą stos ne tik dabartinės Kauno „Žalgirio“ ir Maskvos CSKA komandos, bet ir garsiausi praėjusio amžiaus devintojo dešimtmečio krepšininkai, praneša oficiali „Žalgirio“ interneto svetainė.

Iki šiol oficialiose varžybose pralaimėjimų nepatyrusios „Žalgirio“ ir CSKA komandos sekmadienį, 15.00 val., savo jėgas išmėgins VTB Vieningosios lygos ketvirtojo turo rungtynėse. Tačiau prieš tai, 12.30 val., žiūrovai išvys intriguojantį susitikimą tarp auksinių laikų „Žalgirio“ ir CSKA veteranų.

Daugkartiniai Sovietų Sąjungos čempionai iš Maskvos atvyks kartu su dabartine CSKA komanda. S.Tarakanovas, Anatolijus Myškinas, Heino Endenas, Aleksandras Meleškinas, Viktoras Berežnojus, Igoris Kudelinas, V.Tkačenka ir kiti vėl mes iššūkį žalgiriečiams.

Tiesa, V.Tkačenka dėl šlubuojančios sveikatos aikštelėje pasirodys tik simboliškai, tačiau CSKA neatmeta galimybės, kad paskutiniu momentu prie jų komandos prisijungs Valerijus Tikchonenka. Raudonarmiečius treniruos buvęs devintojo dešimtmečio CSKA įžaidėjas Igoris Migliniekas.

Tuo metu „Žalgirio“ gretose krepšinio gerbėjai vėl galės išvysti A. Sabonio žaidimą. Dabartinis Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas pirmą kartą nuo 2004 m. apsivilks Kauno „Žalgirio“ marškinėlius. Aikštelėje Sabui talkins S. Jovaiša, Vitoldas Masalskis, Algirdas Linkevičius, Mindaugas Arlauskas, Virginijus Jankauskas, Arvydas Venclovas, Darius Laskys, Vladimiras Romanovas ir kiti. Žalgiriečių treneriais kaip ir auksiniais laikais bus Vladas Garastas ir Henrikas Giedraitis.