Sportas

2014.09.19 10:08

Kaune startuoja ralis „Kauno ruduo 2014“

BNS 2014.09.19 10:08

Rugsėjo 19-20 dienomis į Kauną grįžta 41-asis ralis „Kauno ruduo 2014“.

Rugsėjo 19-20 dienomis į Kauną grįžta 41-asis ralis „Kauno ruduo 2014“.

Pasak pranešimo, kurį laiką automobilių sporto užkulisiuose netilo kalbos ir klausimas, ar ralis tikrai įvyks. Tačiau vis gausėjantis dalyvių skaičius ir visi atliekami paruošiamieji darbai tik patvirtino, kad kauniečiai, miesto svečiai ir visi ralio mėgėjai galės ir vėl išvysti ne tik Lietuvos ralio meistrus, bet ir svečius iš kaimyninių šalių.

2013 metais „Kauno rudens“ ralio metu vyko ir įskaitinis Lenkijos ralio čempionato etapas. Deja, prieš šių metų sezoną Lenkijos federacija atsisakė žvyro greičio ruožų, tad tokio gausaus svečių skaičiaus iš Lenkijos organizatoriai nesitiki.

Pernai važiavusieji Lenkijos lenktynininkai dalyvauti planuoja ir šių metų ralyje. Juo labiau, kad paskelbtame draudžiamųjų iki ralio zonų žemėlapyje – teritorijos ir rajonai, pasižymintys gražiais ir įdomiais greičio ruožais.

Tarp užsiregistravusių dalyvių į ralį – ir Lietuvos ralio čempionate pirmaujantis Ramūno Čapkausko ir Tomo Šipkausko ekipažas bei puikių rezultatų pasiekęs Giedriaus Notkaus ir Daliaus Strižano duetas. Abu ekipažai ralyje dalyvauja toje pačioje įskaitoje – su „Mitsubishi Lancer Evo IX“ automobiliais.

Ralio dalyvių gretose – ir lyderiai kitose įskaitose: Justas Tamašauskas, Jonas Pipiras, Gediminas Ramonas, Paulius Nanartavičius bei jaunasis dalyvis Karolis Šiugždinis.

Šiais metais ralio organizatoriai darbavosi kartu su Kauno Senamiesčio draugija, tad į greičio ruožus dalyviai bus išlydimi iš Kauno miesto širdies – Rotušės aikštės.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.