Naujienų srautas

Sportas2014.09.17 10:55

„Utenos“ krepšininkės išsirinko kapitonę ir persikėlė stovyklauti į Trakus

BNS 2014.09.17 10:55

Aktyviai naujajam Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) ir Europos taurės turnyro sezonui besirengianti Utenos „Utenos“ komanda persikėlė į Trakus.

Aktyviai naujajam Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) ir Europos taurės turnyro sezonui besirengianti Utenos „Utenos“ komanda persikėlė į Trakus.

Nuo rugsėjo 1 dieną pasirengimą Palangoje pradėjusios krepšininkės pirmadienį persikėlė į Trakus, kur tęsia darbus krepšinio aikštelėje.

„Utena“ išsirinko ir kapitonę – ja vienbalsiai tapo 36 metų įžaidėja Rima Valentienė. Beje, ji yra ir vyriausiojo trenerio Alfredo Vainausko asistentė.

„Utenos“ krepšininkės išsidalijo ir marškinėlių numerius. Tik dvi Eglės – Šulčiūtė ir Šikšniūtė norėjo to paties numerio – 14. Šią dvikovą laimėjo jaunesnioji Eglė, o Šulčiūtė rungtyniaus 15-uoju numeriu pažymėtais marškinėliais.

„Nebuvo kovų dėl marškinėlių numerių, kadangi visos panelės norėjo skirtingų. Tik dvi Eglės pageidavo to paties numerio. Viskas baigėsi taikiai“, – juokavo R. Valentienė.

Praėjusį sezoną Utenoje rungtyniavusios Kristina Alminaitė ir Monika Aleksaitė išlaikė savo numerius – atitinkamai 11 ir 10. Rita Žilinskaitė pasiliko 5-ąjį, o 13-tas numeris atiteko Sandrai Linkevičienei.

Kapitonė R. Valentienė vilkės sau įprastą 9-ąjį numerį, atakų organizatorė Gabrielė Gutkauskaitė – 4-ąjį, Greta Šniokaitė – 8-ąjį, Eglė Tarasevičiūtė – 7-ąjį, perspektyviosios Martyna Petrėnaitė ir Austėja Serbantaitė pasirinko atitinkamai 6-ąjį ir 17-ąją numerius.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi