Sportas

2014.09.16 19:15

NKL sezoną atidarys „Rasų“ ir „Trakų“ rungtynės

BNS 2014.09.16 19:15

2014–2015 metų Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonas prasidės lygos naujokų ir vicečempionų dvikova. Spalio 2 dieną, ketvirtadienį, 18 valandą, čempionato atidarymo rungtynes žais Raseinių „Rasai“ ir Trakų „Trakai“. Kitos komandos pirmojo turo rungtynes žais diena vėliau – penktadienį.

2014–2015 metų Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonas prasidės lygos naujokų ir vicečempionų dvikova. Spalio 2 dieną, ketvirtadienį, 18 valandą, čempionato atidarymo rungtynes žais Raseinių „Rasai“ ir Trakų „Trakai“. Kitos komandos pirmojo turo rungtynes žais diena vėliau – penktadienį.

Raseinių ekipa į NKL pateko laimėjusi Regionų krepšinio lygos (RKL) čempionatą. Alberto Vilimo auklėtiniai finale nugalėjo „Tauragės“ krepšininkus. „Trakai“ praėjusiame sezone NKL liko antri. Ši komanda lemiamoje finalo serijos dvikovoje po pratęsimo pralaimėjo Mažeikių „Mažeikiams“.

Abiejų komandų treneriai mano, kad pirmos sezono rungtynės bus įdomios.

„Ruošiamės šventei ir pirmoms rungtynėms. Išlaikėme komandos branduolį, įsigijome kelis naujus krepšininkus. Tikiuosi, esame pajėgūs kovoti su kiekvienu varžovu. „Trakai“ yra NKL vicečempionai, ypač stipri ir gerai subalansuota komanda. Gerbiame juos, vertiname ir naują jų trenerį, kurio pasiekimai krepšinyje kalba patys už save. Kovosime, žaisime savų žiūrovų akivaizdoje, tikiuosi – pilnoje arenoje. O kas laimės, parodys kova aikštėje,“ – prieš dvikovą su „Trakais“ kalba „Rasų“ vyriausiasis treneris A. Vilimas.

„Labai malonu, kad žaisime sezono atidarymo rungtynes ir tai darysime su „Rasais“, kurie ateina iš RKL. Gerai pažįstu jų vyr. trenerį, žinau, kad ši komanda turi daug ambicingų planų. Raseiniškiai nenorės būti vidutiniokais. Jie jau pirmose rungtynėse bus pasiruošę įrodyti, kad RKL – gera lyga, o RKL čempionai moka žaisti krepšinį. Žinoma, ir mes neketiname nusileisti. NKL vicečempionai prieš RKL čempionus – mačas bus įdomus,“ – prognozuoja „Trakų“ vyr. treneris Andrius Šležas.

Kitos NKL komandos sezoną pradės diena vėliau – spalio 3 dieną. Kaip tapo įprasta, NKL turai vyks penktadieniais ir šeštadieniais.

Kitos pirmų dviejų turų rungtynės:

Spalio 3 diena, penktadienis, 18:00 val.

Trakų „Trakai“ – Palangos „Palanga“
Molėtų „Ežerūnas – Karys“ – Raseinių „Rasai“
Joniškio „Delikatesas“ – Kauno „Jazz-Diremta“
Šilutės „Šilutė“ – Klaipėdos „Nafta-Universitetas“
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ – Vilniaus „Vilnius“
Jonavos „Petrochema“ – Šakių „Zanavykas“
Vilniaus „Perlas MRU“ – Kauno „Žalgiris-2“
Spalio 4 diena, šeštadienis, 16:00 val. -
Palangos „Palanga“ – Vilniaus „Perlas-MRU“
Kauno „Žalgiris-2“ – Jonavos „Petrochema“
Šakių „Zanavykas“ – Marijampolės „Sūduva-Mantinga“
Vilniaus „Vilnius“ – Šilutės „Šilutė“
Klaipėdos „Nafta-Universitetas“ – Joniškio „Delikatesas“
Kauno „Jazz-Diremta“ – Molėtų „Ežerūnas-Karys“

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.