Sportas

2012.10.19 19:57

Lietuvos dviratininkės užsitikrino mažiausiai 2 sidabro medalius

ELTA2012.10.19 19:57

Lietuvos dviratininkės Panevėžyje vykstančio trečiojo Europos dviračių treko čempionato moterų komandų sprinto lenktynėse užsitikrino mažiausiai sidabro medalius.

Lietuvos dviratininkės Panevėžyje vykstančio trečiojo Europos dviračių treko čempionato moterų komandų sprinto lenktynėse užsitikrino mažiausiai sidabro medalius.

29-erių metų Simona Krupeckaitė ir 26-erių metų Gintarė Gaivenytė atrankos varžybose pasiekė geriausią rezultatą (33,833 sek.) ir pateko į finalą.

Dėl Europos čempionių titulo penktadienį vakare mūsų šalies atstovės kovos su antrąją vietą atrankos varžybose užėmusiomis rusėmis Anastasija Voinova ir Darja Šmeliova (34,131 sek.).

Važiavime dėl bronzos kovos Prancūzijos ir Lenkijos duetai.

Pirmajame Europos čempionate 2010 metais Pruškove (Lenkija) S. Krupeckaitė ir G. Gaivenytė užėmė penktąją vietą, o pernai Apeldorne (Olandija) S. Krupeckaitė su Gabriele Jankute buvo aštuntos.

24-ejų metų Aušrinė Trebaitė, 25-erių metų Vilija Sereikaitė ir 21-erių metų Vaida Pikauskaitė 3 km komandų persekiojimo lenktynių atrankos varžybose užėmė pirmąją vietą ir iškovojo kelialapį į finalą.

Lietuvos trijulė atrankos varžybose distanciją įveikė per 3 min. 26,109 sek. Trenerio Antano Jakimavičiaus auklėtines nuo Lietuvos rekordo skyrė 0,453 sek.

Finale penktadienį apie 19.30 val. mūsiškės dėl aukso kovos su antrąją vietą užėmusiomis Lenkijos dviratininkėmis (3 min. 27,158 sek.).

„Žinoma, esame patenkintos savo pasirodymu atrankos varžybose. Kas gali būti geriau už pirmąją vietą? Ir rezultatas neblogas. Bet medaliu dar nereikia džiaugtis, – naujienų agentūrai ELTA teigė Lietuvos komandos lyderė V. Sereikaitė. – Lenkijos komanda yra geros sportinės formos, tačiau ir mes esame gerai pasiruošusios. Tikimės, kad pavyks susikaupti ir iškovoti auksą“.

Dėl bronzos medalių susirungs Baltarusijos (3.27,174) ir Vokietijos (3.32,074) komandos.

Iš viso atrankos varžybose dalyvavo šešios ekipos.

Pirmajame Europos čempio nate 2010 metais Pruškove (Lenkija) Lietuvos komanda pelnė sidabrą. Lietuvės tada finale nusileido Didžiosios Britanijos atstovėms.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt