Sportas

2014.09.13 16:42

Daviso taurė: prieš dvejetų susitikimą – galvosūkiai rinktinės kapitonui

BNS2014.09.13 16:42

Pirmoji Daviso taurės teniso turnyro Europos–Afrikos zonos antros grupės mačo tarp Bosnijos ir Hercegovinos bei Lietuvos rinktinių diena pažėrė galvosūkių komandos kapitonui Rimvydui Mugevičiui.

Pirmoji Daviso taurės teniso turnyro Europos–Afrikos zonos antros grupės mačo tarp Bosnijos ir Hercegovinos bei Lietuvos rinktinių diena pažėrė galvosūkių komandos kapitonui Rimvydui Mugevičiui.

„1:1 yra rezultatas, kurio po pirmos dienos tyliai ir tikėjomės. Tačiau galėjo būti geriau. Pirmas Lauryno Grigelio ir Damiro Dzumhuro mačo setas parodė, kad Laurynas gali žaisti prieš tokio lygio priešininkus ir juos įveikti. Gaila, kad koją pakišo nelemta trauma. Jei kalbėti apie Ričardo Berankio susitikimą, man labai norėjo trumpo mačo, greitos pergalės. Nes Ričardo dar laukia vienas ar du sunkūs mačai. Greitai laimėti nepavyko, tačiau labai džiaugiuosi, kad mūsiškiui galiausiai pavyko įrodyti savo pranašumą“, – teigė R. Mugevičius.

Paklaustas, kas žais svarbų dvejetų susitikimą, Lietuvos rinktinės kapitonas tiesaus atsakymo išvengė: „Ryte dar nekalbėjau su Laurynu. Viskas spręsis po pokalbio su juo ir priklausys nuo jo savijautos. Be to, turėsime ir rytinį apšilimą, matysime, kaip Laurynui seksis jame. Žinau tik viena – jei bus bent mažiausia galimybė žaisti, Laurynas veršis į kortą. Komandos sudėtį pasakysiu likus valandai iki mačo“.

Kalbėdamas apie vakarykšti mačą Laurynas Grigelis sakė, kad nugaros skausmus pajuto antro seto pradžioje.

„Nugaros ir pilvo preso kairės pusės skausmas atsirado antro seto pradžioje ir palaipsniui stiprėjo. Jis man ypač trukdė paduodant ir staigiai keičiant bėgimo kryptį. Labai skaudu nebaigti mačo žaidžiant už savo šalį, tačiau tikiuosi Sarajeve dar pasirodyti kortuose“, – kalbėjo nuliūdęs tenisininkas.

penktadienį vykusiuose Daviso taurės Europos–Afrikos zonos antros grupės vienetų mačuose R. Berankis 5:7, 3:6, 6:4, 6:4, 6:4 įveikė Mirzą Bašičių, o L. Grigelis pasitraukė iš dvikovos su Damiru Džumhuru rezultatui esant 6:7 (5:7), 6:1, 6:1, 1:0 bosnio naudai.

Šeštadienį 14 valandą Lietuvos bei Bosnijos ir Hercegovinos tenisininkai žais dvejetų mačą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt