Sportas

2015.09.08 13:45

Patvirtintas LKL sezono tvarkaraštis

ELTA2015.09.08 13:45

Ketvirtadienį Vilniuje vykusio Lietuvos krepšinio federacijos (LKL) visuotinio susirinkimo ir valdybos posėdžio metu patvirtintas kito sezono tvarkaraštis.

Ketvirtadienį Vilniuje vykusio Lietuvos krepšinio federacijos (LKL) visuotinio susirinkimo ir valdybos posėdžio metu patvirtintas kito sezono tvarkaraštis.

Čempionatas, kuriame varžysis 11 klubų, startuos rugsėjo 24 dieną, o paskutinės rungtynės turėtų būti sužaistos iki birželio 14 dienos.

„Nedarysime tokių klaidų kaip pernai, kai dėl komandų dalyvavimo kituose turnyruose buvo nuolat koreguojamas atkrintamųjų varžybų tvarkaraštis. Deja, visiškai sunkumų neišvengsime. Žadėjome, kad LKL rungtynės bus žaidžiamos šeštadieniais ir sekmadieniais, tačiau esame realistai. Arenos klubams nepriklauso, tad pakeitimų bus – rungtynės vyks ir kitomis savaitės dienomis“, – teigė LKL generalinis direktorius Romualdas Brazauskas.

Kaip žinoma, kitą sezoną LKL pirmenybėse komandos žais keturių ratų sistema. Ketvirtfinalių ir pusfinalių serijoje bus žaidžiama iki trijų pergalių, o mažajame ir didžiajame finaluose ekipos kausis tokiu pačiu principu kaip ir praėjusį sezoną.

Varžybų prizų fondas turėtų būti patvirtintas kitame LKL valdybos posėdyje, kuris numatomas rugsėjo 22 dieną. Pasak lygos prezidento Remigijaus Milašiaus, tada bus sprendžiamas ir įsiskolinimų žaidėjams bei treneriams turinčių klubų klausimas.

LKL rėmėjų gretas papildė draudimo bendrovė „If“. Bendradarbiavimo sutartį parašais sutvirtino LKL generalinis direktorius R. Brazauskas ir „If“ bendrovės filialo Lietuvoje direktorė Žaneta Stankevičienė.