Sportas

2014.09.10 12:39

R. Meilutytė pratęs bendradarbiavimą su „Tark Grunte Sutkiene“ advokatais

BNS2014.09.10 12:39

Olimpinė ir pasaulio plaukimo čempionė Rūta Meilutytė ir Rūtos Meilutytės labdaros ir paramos fondo direktorius Valdas Lopšaitis pasirašė bendradarbiavimo susitarimą su advokatų kontora „Tark Grunte Sutkiene“.

Olimpinė ir pasaulio plaukimo čempionė Rūta Meilutytė ir Rūtos Meilutytės labdaros ir paramos fondo direktorius Valdas Lopšaitis pasirašė bendradarbiavimo susitarimą su advokatų kontora „Tark Grunte Sutkiene“.

Advokatų kontora „Tark Grunte Sutkiene“ be užmokesčio konsultuos ne tik Rūtą, bet ir Rūtos Meilutytės labdaros ir paramos fondą. Pasak R. Meilutytės, pernai įsteigto labdaros ir paramos fondo pagrindinis tikslas yra bendruomeniškumo mūsų visuomenėje skatinimas ir plaukimo, kaip universalaus sporto bet kurio amžiaus ir fizinio pajėgumo žmonėms propagavimas. Šiuo tikslu Kaune gruodžio mėn. fondas ketina surengti antrąsias Šeimų estafečių varžybas „Rūtos Meilutytės taurė“.

Bendradarbiavimo susitarimą pasirašęs „Tark Grunte Sutkiene“ partneris advokatas Gytis Kaminskas pasidžiaugė jau tradicija tapusiu advokatų kontoros ir garsiausios Lietuvos plaukikės bendradarbiavimu.

„Mums malonu ir įdomu dirbti su tokia talentinga sportininke ir miela asmenybe kaip Rūta. Nuoširdžiai linkime Rūtai kuo geriausios sėkmės garsinant Lietuvos vardą ir tikimės, kad Rūtai mūsų teikiamos teisinės paslaugos prisidės ir prie gražių fondo tikslų įgyvendinimo,“ – sakė advokatas G. Kaminskas.

Padidėjusi „Tark Grunte Sutkiene“ komanda, prie kurios prieš savaitę prisijungė apie 40 teisininkų iš „Baltic Legal Solutions Lietuva“, pratęs jau ne vienerius metus trunkantį „Baltic Legal Solutions Lietuva“ ir garsiausios Lietuvos plaukikės pro bono bendradarbiavimą – dar savo stulbinančios sportininkės karjeros pradžioje prieš kelerius metus su šiais advokatais Rūta tarėsi dėl asmeninės rėmimo sutarties su viena garsiausių plaukimo paskirties sporto prekių gamintoja bei viena pagrindinių FINA (Tarptautinė plaukimo federacija) renginių rėmėja „Arena Sport Benelux B. V.“, taip pat konsultavosi įvairiais reklamos, teisės į atvaizdą ir kitais klausimais.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.