Sportas

2014.09.09 15:53

Lietuvos tenisininkų planus Daviso taurės mače su bosniais koreguoja ir tautiečių krepšinio mačas Ispanijoje

BNS 2014.09.09 15:53

Vėlų sekmadienio vakarą pasiekę Bosnijos ir Hercegovinos sostinę Sarajevą Lietuvos tenisininkai pamažu įsisuka į jiems gerai pažįstamą Daviso taurės varžybų rutiną.

Vėlų sekmadienio vakarą pasiekę Bosnijos ir Hercegovinos sostinę Sarajevą Lietuvos tenisininkai pamažu įsisuka į jiems gerai pažįstamą Daviso taurės varžybų rutiną.

Treniruotės, poilsis, susitikimai su žurnalistais. Tiesa, dienotvarkę kiek koreguoja Ispanijoje vykstantis pasaulio krepšinio čempionatas.

„Treneri, o galim rytojaus vakarinę treniruotę baigti 15 minučių anksčiau? Reikėti spėti grįžti į viešbutį, juk krepšinis“, – turbūt didžiausias Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės sirgalius Laurynas Grigelis jau iš vakaro bandė tartis su Lietuvos rinktinės kapitonu Rimvydu Mugevičiumi.

„Aš net sutariau, kad masažas bus tik po krepšinio. Teoriškai gal ir galima būtų daryti jį krepšinio metu. Bet aš negaliu sirgti už mūsiškius ramiai – man reikia ir pašokti, ir sušukti. O kartais gal net ir nusikeikti“, – sakė L. Grigelis.

Paklausti apie dalykus, labiau susijusius su artėjančius maču prieš Bosnijos ir Hercegovinos tenisininkus, lietuviai tradiciškai nedaugžodžiauja.

Anot Ričardo Berankio, arenos, kurioje vyks mačas, danga tikrai gerai tinka jo žaidimui.

„Tiesa, kol kas kiek kliūna apšvietimas. Korto viduryje pakankamai šviesu, bet kampuose – tamsiau. Ir toks kontrastas žaidžiant tikrai nepadeda. Tačiau tikiuosi, kad prie tokio apšvietimo priprasime. O toliau viskas gerai – kortas gana greitas ir man tai patinka. Belieka sutelkti visas mintis į artėjantį mačą“, – teigia Lietuvos rinktinės lyderis.

Bosnių žurnalistų paklaustas ko tikisi iš artėjančios dvikovos, R. Berankis taip pat buvo konkretus.

„Visuomet – kiekvienose varžybose – tikiesi to paties. Kad išėjus į kortą pavyks pademonstruoti gerą žaidimą. Ir kad laimėsi“.

Pasak pranešimo, pirmaisiais įspūdžiais iš Sarajevo paprašytas pasidalinti R. Mugevičius sako esąs patenkintas pasirengimu ir mūsiškių forma.

„Ričardas pirmas dvi dienas atrodo labai gerai. Matau daug teigiamų pokyčių jo žaidime. Tą patį galiu pasakyti ir apie Lauryną. Lukas su Dovydu taip pat puikiai dirba treniruotėse. Man, kaip treneriui, tikrai smagu dėl mūsų vaikinų formos, ir dėl jų požiūrio į pasirengimą lemiamam šių metų Daviso taurės mačui“.

Bosnijos ir Hercegovinos bei Lietuvos teniso rinktinių mačas Sarajeve prasidės šį penktadienį. Per tris dienas bus sužaisti keturi vienetų ir vienas dvejetų susitikimai. Pergalę iškovojusi komanda pakils į pirmą Daviso taurės Europos–Afrikos zonos grupę. Grupę, kurioje kol kas nėra žaidę nei lietuviai, nei bosniai.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.