Sportas

2015.09.08 13:45

S. Jasaitis atsigauna: „Turėčiau žaisti“

Remigijus Kazilionis, lrytas.lt2015.09.08 13:45

Žvalus ir besišypsantis Simas Jasaitis pirmadienio rytą sėdėjo viešbučio „Juan Carlos“ fojė Barselonoje. „Turėčiau žaisti“, – sakė Lietuvos rinktinės puolėjas.

Žvalus ir besišypsantis Simas Jasaitis pirmadienio rytą sėdėjo viešbučio „Juan Carlos“ fojė Barselonoje. „Turėčiau žaisti“, – sakė Lietuvos rinktinės puolėjas.

Pasaulio čempionato aštuntfinalio rungtynėse išvakarėse S. Jasaitį varžovas iš Naujosios Zelandijos nukirto netikėtu smūgiu į šoną. 32-ejų 201 cm ūgio krepšininką teko vežti į ligoninę, kur visi lengviau atsikvėpė – šonkauliai nelūžę.

„Miegodamas, vaikščiodamas, valgydamas skausmo nejaučiu. Šįvakar per treniruotę pažiūrėsiu, kaip bus, kai pabėgiosiu“, – kalbėjo žaidėjas.

S. Jasaičiui rinktinės medikai šiandien dar atliks fizioterapijos procedūrų. Bet jis tiki, kad antradienį per ketvirtfinalį su turkais galės žaisti.

Krepšininkas nelabai pamena smūgio epizodo. Tą akimirką jis nesigrūmė dėl pozicijos po krepšiu, todėl raumenys buvo atsipalaidavę ir varžovo alkūnė pro dešinįjį šoną tarsi įlindo iki paširdžių.

„Guliu, žiopčioju kaip žuvis, bet niekaip negaliu įkvėpti“, – susidūrimo rezultatą prisiminė S. Jasaitis.

Per mačą su naujazelandiečiais, kurie įpratę aikštėje visada pliektis ant pražangos ribos, nukentėjo ir Jonas Mačiulis.

Vėlgi žaidybiniame epizode alkūne smarkiai prakirstą puolėjo antakį gydytojai susiuvo čia pat, „Palau Sant Jodi“ arenoje. Kitaip nei S. Jasaitis, J. Mačiulis grįžo į aikštę ir pabaigoje pataikė vieną lemtingų tritaškių.

Dramatišką aštuntfinalį lietuviai laimėjo 76:71.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt