Sportas

2012.10.18 10:56

Csaba Laszlo: nebuvome verti pralaimėti tokiu rezultatu

15min.lt2012.10.18 10:56

Antrą nesėkmę ketvirtose 2014 metų pasaulio futbolo čempionato Europos zonos atrankos turnyro šešių ekipų G grupės rungtynėse patyrė ketvirtojoje vietoje su 4 taškais esanti Lietuvos rinktinė. Po šio pralaimėjimo Lietuvos komandoje vyravo nusivylimo nuotaikos.

Antrą nesėkmę ketvirtose 2014 metų pasaulio futbolo čempionato Europos zonos atrankos turnyro šešių ekipų G grupės rungtynėse patyrė ketvirtojoje vietoje su 4 taškais esanti Lietuvos rinktinė. Po šio pralaimėjimo Lietuvos komandoje vyravo nusivylimo nuotaikos.

Antradienį svečiuose lietuviai 0:3 (0:3) pralaimėjo grupės lyderiams Bosnijos ir Hercegovinos (10 taškų) futbolininkams.

„Esu labai nusivylęs dėl to, kad tai nebuvo tokios rungtynės, kuriose esi vertas pralaimėti trimis įvarčiais. Per pirmas 30 minučių turėjome progų, kaip komanda atrodėme gerai. Deja, po to per trylika minučių praleidome tris įvarčius. Bosniai individualiu meistriškumu mus lenkia, bet praleidome įvarčius, nuo kurių galėjome apsiginti“, – sakė Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Csaba Laszlo.

Pasak jo, puolime Lietuvos rinktinė neturinti tokios kokybės, kaip bosniai. „Gynyboje ir saugų grandyje atrodome neblogai, bet arčiau vartų nesukuriame per daug pavojaus. Tai mūsų liga. Vis tik turbūt esame teisingame kelyje. Žinojau, kad žaisti su graikais ir bosniais išvykoje bus labai sunku, tik nesinorėjo pralaimėti didesniu rezultatu“, – sakė treneris.

„Apmaudu, norėjosi išsivežti bent tašką, bet nepavyko. Manau, kad teisėjas suklydo prieš pirmąjį įvartį – skyrė pražangą, kurios nebuvo – ir netrukus praleidome. Vėliau gynyboje neišsirinkome ką dengti ir praleidome dar du įvarčius. Paskui pavyko įsižaisti, bet jau buvo per vėlu. Reikės analizuoti klaidas žiūrint vaizdo įrašą“, – tvirtino puolėjas Tadas Labukas.

„Liūdna, kad toks rezultatas. Tokios komandos ir tokie žaidėjai klaidų neatleidžia ir išnaudoja kiekvieną momentą. Reikia būti atidiems iki pat smulkmenų. Kitu atveju sunku žaisti prieš tokius puolėjus ir tokią saugų liniją. Patys esame kalti. Galėjo viskas susiklostyti ir kitaip. Iki pirmo įvarčio vykdėm planą, kurį buvome užsibrėžę, gerai dengėme zonas. Varžovai neturėjo realių progų. Deja, po praleisto įvarčio buvo sunku atpažinti komandą“, – įsitikinęs Lietuvos rinktinės saugas Deividas Šemberas.

„Pritrūko meistriškumo. Priešininkai po pusvalandžio įrodė savo pranašumą. Po pirmo praleisto įvarčio mūsų žaidimas sutriko, nepavyko atsigauti. Nesugebėjome parodyti tokio žaidimo kaip anksčiau. Dar galėjome kovoti, nuveikti kažką daugiau. Pradžioje buvome labai susikaupę, viskas atrodė gerai, turėjome progą, kurią reikėjo išnaudoti. Pritrūko smulkmenų. Bet vėliau varžovai pademonstravo, kad yra galingesni. Antrajame kėlinyje taip pat buvo galimybių. Rezultatas skaudina labiausiai“, – rungtynes komentavo Lietuvos rinktinės saugas Marius Stankevičius.

Lietuvos futbolo rinktinė šiuos metus baigs kontrolinėmis rungtynėmis Armėnijoje lapkričio 14-ąją, o kitas oficialias pasaulio čempionato atrankos rungtynes svečiuose žais kitų metų kovo mėnesį Slovakijoje.