Sportas

2015.02.12 21:38

25-ojo turo apžvalga: prieš pertrauką – šventė čempionams

LRT.lt 2015.02.12 21:38

Dviejų savaičių atostogų Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai eina padidinę atotrūkį „SMScredit.lt A lygoje“ iki dviženklio, skelbiama pranešime spaudai.  

Dviejų savaičių atostogų Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai eina padidinę atotrūkį „SMScredit.lt A lygoje“ iki dviženklio, skelbiama pranešime spaudai.
 
12. Tiek taškų dabar skiria lyderį „Žalgirį“ nuo artimiausių persekiotojų „Trakų“. Vilniečiai Alytuje 3:0 sumušė „Dainavą“, o senosios sostinės riteriai Panevėžyje netikėtai 1:2 nusileido „Ekranui“.
 
Populiarus. Rezultatas 2:1 buvo neabejotinai madingiausias šiame ture. Tokiu santykiu baigėsi trys iš penkių dvikovų.
 
Dovanos. „Nežinau, „Ekranas“ turbūt turėtų padėkoti už tokias dovanas. Jie mušė į vartus dukart – kai įmušė antrą įvartį ir sykį baudos smūgį iš 35 metrų“, – apmaudą dėl gynybos klaidų liejo „Trakų“ treneris Edgaras Jankauskas. Po pralaimėjimo tokiu pat rezultatu 1:2 Gargždų „Bangai“ panašias saviškių bėdas akcentavo „Klaipėdos granito“ strategas Robertas Poškus: „Jie atlieka du perdavimus lengvai kaip treniruotėje ir įmuša du įvarčius“.
 
Rokiruotė. „Banga“ ir „Klaipėdos granitas“ apsikeitė vietomis turnyro lentelėje. dukart iš eilės „SMScredit.lt A lygoje“ laimėję gargždiškiai dukart vienu laipteliu pakilo turnyro lentelėje – šįsyk į septintą poziciją. 
 
Pradžia. „Man čempionatas prasidėjo tik dabar“, – pabrėžęs, kad per dvikovą su „Žalgiriu“ pirmą kartą galėjo naudotis visų jam reikalingų žaidėjų paslaugomis, teigė „Dainavos“ treneris Marco Ragini.
 
Grįžo. „Trakų“ puolėjo Luko Kochanausko sugrįžimas į Panevėžį nebuvo sėkmingas. Rungtynėse su „Ekranu“, kuriam šį sezoną prieš persikeldamas į „Trakus“ pelnė aštuonis įvarčius, futbolininkas neįmušė, pirmą kartą nenudžiuginęs trakiškių sirgalių bent vienu tiksliu smūgiu per rungtynes.
 
Snaiperis. „Ekrano“ puolimo lyderis Elivelto įmušė vienuoliktąjį savo įvartį šį sezoną ir rezultatyviausių lygos žaidėjų sąraše pavijo L.Kochanauską. Daugiau už šį duetą įmušęs yra tik „Šiaulių“ kroatas Niko Tokičius – 12 tikslių smūgių.
 
Pašnekovas. Prieš rungtynes Panevėžyje į televizijos eterį lietuviškai prabilo užsienietis. Su „LRT Kultūros“ kanalu įžvalgomis pasidalijo traumuotas „Ekrano“ saugas brazilas Mandinho.
 
Sūpuoklės. Principinėje dvikovoje dėl trečiosios Pakruojo „Kruoja“ namuose 2:1 parklupdė Marijampolės „Sūduvą“. Penkiais taškais nuo šios varžovės atitrūkę Pakruojo futbolininkai šį sezoną marijampoliečiams per trejas rungtynes dovanojo tik vienerias lygiąsias. Lyginant su praėjusiais metais, kai „Sūduva“ įveikė „Kruoją“ triskart iš eilės, viskas apsivertė aukštyn kojomis, tačiau iki tol Marijampolės komanda nepajėgė nugalėti Pakruojo futbolininkų pusantrų metų.
 
Siautėja. Po vasaros atostogų įsismaginusi „Kruoja“ laimėjo penkerias rungtynes iš šešerių. Pristabdyti mažiausiam lygos miestui atstovaujančią komandą pavyko tik „Žalgiriui“. Nuo „Trakų“ Pakruojo futbolininkai atsilieka vos vienu tašku.
 
Sutriuškino. Po trejų iš eilės nelaimėtų rungtynių pergale mėgavosi Klaipėdos „Atlantas“. Šalies vicečempionai namie 4:0 nepagailėjo „Šiaulių“. „Džiaugiuosi žaidėjų atsidavimu. Buvau pasakęs jiems, kad reikia kovoti dėl pergalės visose likusiose sezono rungtynėse. Kitaip galima nesitreniruoti, tik laukti sezono pabaigos“, – pasitenkinimo neslėpė klaipėdiečių treneris Konstantinas Sarsanija. Šiauliečiai pralaimėjo šeštą kartą per septynerias rungtynes.
 
Rinktinė. Dėl nacionalinių komandų varžybų „SMScredit.lt A lygoje“ paskelbta beveik dviejų savaičių pertrauka. Šeši lygos futbolininkai – Georgas Freidgeimas, Egidijus Vaitkūnas, Mantas Kuklys, Artūras Žulpa iš „Žalgirio“, Karolis Chvedukas iš „Sūduvos“ bei Ričardas Beniušis iš „Kruojos“ – pakviesti į šalies rinktinę, visas būrys žaidėjų atstovaus Lietuvos U-21komandai.