Sportas

2012.10.12 17:49

Vilniaus futbolo draugija „Žalgiris“ ir futbolo klubas „Žalgiris“ pasiekė taikos susitarimą

LRT.lt 2012.10.12 17:49

Vilniaus miesto futbolo draugija „Žalgiris“ ir bankrutuojantis Vilniaus futbolo klubas „Žalgiris“ penktadienį pasiekė taikos susitarimą, teigiama sostinės savivaldybės pranešime.

Vilniaus miesto futbolo draugija „Žalgiris“ ir bankrutuojantis Vilniaus futbolo klubas „Žalgiris“ penktadienį pasiekė taikos susitarimą, teigiama sostinės savivaldybės pranešime.

„Džiaugiamės ir visų vilniečių vardu sveikiname, jog abiem pusėms pavyko draugiškai ir taikiai susitarti. Vilnius vėl turės vieną „Žalgirį”, kuris vienys mus, vilniečius, – sakė sostinės meras ir Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris“ Garbės prezidentas Artūras Zuokas. – Ir dar viena gera naujiena: artimiausiu metu savivaldybei bus perduoti legendinio „Žalgirio“ iškovoti trofėjai. Būtinai sugalvosime, kur ir kaip įrengti muziejų, kuriuo džiaugtųsi ištikimiausi Pietų IV tribūnos sirgaliai, buvę žalgiriečiai ir visi sostinės gyventojai bei miesto svečiai.“

Juridines taikos sutarties detales derinantys Vilniaus miesto futbolo draugija „Žalgiris“ ir Vilniaus futbolo klubui „Žalgiris“ atstovaujantys advokatai teigia, kad artimiausiu metu abi pusės susitarimą patvirtins parašais.

Teismų slenksčius mynusios pusės sutarė, kad bankrutuojantis Vilniaus futbolo klubas „Žalgiris“ ne tik neteiks pretenzijų dėl VMFD „Žalgiris“ naudojamų prekinių ženklų, bet ir perleis visas teises į senąjį Vilniaus futbolo klubo „Žalgiris“ prekinį ženklą ir istorijos tęstinumą.

Su kreditoriais jau atsiskaitantis bankrutuojantis Vilniaus futbolo klubas „Žalgiris“ sutinka Vilniaus miesto savivaldybei perduoti legendinio „Žalgirio“ iškovotų apdovanojimų muziejų, kurio trofėjus artimiausiu metu bus galima pamatyti Vilniaus miesto savivaldybėje.