Naujienų srautas

Sportas2015.09.08 13:45

J. Kazlauskas: nesame linkę kam nors nusileisti

Las Palmaso arenos parketą dar kartą išbandžiusi Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė maksimaliai pasiruošė pasaulio čempionato startui su Meksikos nacionaline komanda.

Las Palmaso arenos parketą dar kartą išbandžiusi Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė maksimaliai pasiruošė pasaulio čempionato startui su Meksikos nacionaline komanda.

Šeštadienį 19 val. mūsiškiai priims Pietų Amerikos čempionų iššūkį. Varžovai galvoja, kaip kuo ilgiau išlaikyti intrigą ir ketvirtajame kėlinyje pabandyti pateikti sensaciją, o Lietuvos rinktinei svarbiausia neįsivelti į pašėlusį meksikiečių krepšinį ir apsaugoti kamuolį nuo agresyvaus varžovų žaidimo į kamuolį.

„Nuotaikos – kovinės. Pasiruošimas buvo geras. Aišku, nepasisekė su M. Kalniečiu, bet tai ne pasiruošimo klaida. Krepšiniu, kurį demonstravome, esu patenkintas. O kaip bus toliau... Nesame linkę niekam nusileisti. Abu įžaidėjai, nuo kurių priklauso mūsų smegenys aikštelėje, žais pirmą kartą. Labai viskas priklausys nuo to, kaip jie susidoros su psichologine įtampa. Stengiamės jiems padėti. Kuo jie greičiau susitvarkys, tuo mums bus lengviau“, – sakė J. Kazlauskas. 

– Kaip padedate Š. Vasiliauskui ir A. Juškevičiui?

– Tiek aš, tiek vyresni žaidėjai padeda. Aiškiname, ko tikimės, kur gali būti sunku, ką turi išnaudoti, daryti. Dabar vyksta tokios treniruotės.

– Kas svarbiausia pirmosiose rungtynėse?

– Komanda sukasi aplink vidurio puolėją Gustavo Ayoną. Jie turi pakankamai gerą įžaidėją, kas mus neramina. Beveik visi Meksikos žaidėjai pakankamai gerai spaudžia kamuolį turintį įžaidėją, todėl gali mums sukelti problemų. Turėsime naudoti kažkokias išsidėstymo schemas, kad to nebūtų. Meksika turi galingą vyruką viduryje. Galingą, bet, manau, kad mūsų vyrai yra pakankamai stiprūs ir turėtų susitvarkyti. 

– Ar Meksika yra iš tų siaučiančių komandų, kurios kelia problemas tritaškiais?

– Jie nori bėgti, išnaudoti pirmąsias užtvaras. Meksikiečiai nenori ilgai žaisti gindamiesi. Turime labai gerai pulsuoti. Neturime vaikščioti, reikia rengti greitas atakas, bet nepavykus turime taisyklingai įžaisti kamuolį.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi