Naujienų srautas

Sportas2015.09.08 13:45

Paaiškės geriausias Europos futbolininkas

Ar geriausias 2013 m. pasaulio futbolininkas portugalas Cristiano Ronaldo triumfuos ir geriausio 2013–2014 m. Europos futbolininko rinkimuose, šį vakarą paaiškės Monake.

Ar geriausias 2013 m. pasaulio futbolininkas portugalas Cristiano Ronaldo triumfuos ir geriausio 2013–2014 m. Europos futbolininko rinkimuose, šį vakarą paaiškės Monake.

Trečiame ir lemiamame atrankos etape Madrido „Real“ puolėjas jau turi tik du varžovus. Abu jie žaidžia Miuncheno „Bayern“ komandoje. Tai – Arjenas Robbenas ir Manuelis Neueris. Po antro atrankos etapo jie buvo atrinkti iš 10 kandidatų.

Geriausią Europos futbolininką Monake išrinks 54 žurnalistai – po vieną iš visų UEFA priklausančių Europos valstybių. Jiems bus suteikta galimybė tiesiogiai balsuoti už vienintelį pretendentą – pačią ryškiausią senojo žemyno žvaigždę.

Ketvirtą kartą rengiamoje apklausoje mūsų šaliai atstovaus „Lietuvos ryto“ žurnalistas Giedrius Janonis.

Praėjusiais metais geriausiu Europos futbolininku buvo pripažintas prancūzas Franckas Ribery.

Nors titulų dalybos visuomet labai intriguoja, dabartiniai UEFA Čempionų lygos taurės savininkai – Madrido „Real“ futbolininkai – sulaikę kvapą laukia ir kitos Monake vyksiančios ceremonijos – šių metų grupių varžybų burtų, 32 komandas suskirstysiančių į 8 grupes.

Išvakarėse ekipos pagal pajėgumą buvo suskirstytos į 4 krepšelius. Į pirmąjį tarp stipriausiųjų klubų pateko Madrido Real“ ir „Atletiko“, „Barselona“, Miuncheno „Bayern“, Londono „Chelsea“ bei „Arsenal“. Pateko ir dvi portugalų komandos – Lisabonos „Benfika“ ir „Portu“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi