2014.08.22 09:58

Šuolininkė į aukštį A. Palšytė „Deimantinės lygos“ varžybose Švedijoje – antra

ELTA 2014.08.22 09:58

Stokholme (Švedija) vykusio Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) „Deimantinės lygos“ varžybų 11-ajame etape Lietuvos šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė užėmė antrąją vietą ir pelnė du įskaitinius taškus.

22-ejų metų lietuvė peršoko į 1 m 94 cm aukštį iškeltą kartelę. A. Palšytė 1 m 80 cm ir 1 m 85 cm aukščius įveikė pirmaisiais bandymais, 1 m 90 cm – antruoju, o 1 m 94 cm – trečiuoju.

Nugalėjo Europos vicečempionė rusė Marija Kučina. Ji 1 m 94 cm aukštį įveikė antruoju mėginimu.

Trečioji pozicija atiteko Europos čempionei ispanei Ruth Beitia ir Senojo žemyno pirmenybių bronzos medalio laimėtojai kroatei Anai Šimič. Abi jos peršoko į 1 m 90 cm aukštį iškeltą kartelę.

Varžybose dalyvavo dešimt sportininkių.

Nacionalinį 200 m bėgimą Stokholme laimėjo lietuvė Agnė Šerkšnienė (23,58 sek.), pralenkusi keturias Švedijos bėgikes.