Naujienų srautas

Sportas2015.09.08 13:45

Vieno geriausių pasaulio motoakrobatų A. Gibiežos pasirodymas – penktadienį sostinėje

BNS 2015.09.08 13:45

Penktadienį Vilniaus „Ozikart“ kartodrome bus rengiamos Lietuvos motociklų akrobatikos varžybos. Vienas geriausių pasaulyje motoakrobatų Arūnas Gibieža jau nebe pirmus metus steigia savo vardo taurę ir taip skatina šios sporto šakos vystymąsi Lietuvoje.

Penktadienį Vilniaus „Ozikart“ kartodrome bus rengiamos Lietuvos motociklų akrobatikos varžybos. Vienas geriausių pasaulyje motoakrobatų Arūnas Gibieža jau nebe pirmus metus steigia savo vardo taurę ir taip skatina šios sporto šakos vystymąsi Lietuvoje.

A. Gibieža, laimėjęs daugybę tarptautinių turnyrų, buvo pastebėtas „RedBull“ ir tapo kompanijos atletu. Ši Austrijos kompanija remia daug netradicinių sporto šakų talentų ir A. Gibieža yra vienas iš trijų Lietuvos sportininkų, kuriuos taip skatina tobulėti „RedBull“.

Ant prekybos centro „Ozas“ stogo įsikūrusiame kartodrome A. Gibieža taps vienu iš trijų teisėjų, kurie vertins Lietuvos motoakrobatų pasirodymą. Jam talkins dar du vieni pirmųjų motociklų akrobatiką Lietuvoje pradėję propaguoti, motoakrobatikos tėvu Lietuvoje tituluojamas Virginijus Žukauskas ir šiuo metu Norvegijoje gyvenantis Tadas Balcevičius.

„Įsteigęs šią taurę, noriu paskatinti ir toliau propaguoti šią tikrai įspūdingą sporto šaką. Tikiuosi, kad netolimoje ateityje mūsų Lietuvoje atsiras žmonių, pranoksiančių mane,“ – sakė A. Gibieža.

Varžybose susikaus per dešimt geriausių Lietuvos ne tik motociklais, bet ir motoroleriais neįtikėtinus triukus darantys sportininkai iš įvairių Lietuvos miestų.

Renginio akcentu taps A. Gibiežos pasirodymas. Arūnas žada pademonstruoti visus geriausius savo triukus, nuo kurių aikčioja viso pasaulio sirgaliai ir šios sporto šakos gerbėjai.

Dar vienu renginio akcentu bus kartingo ir motociklo dvikova. A. Gibieža bandys pralenkti „Ozikart“ katodromo rekordininką lenktynininką Taurą Tunylą, kuriam priklauso šio kartodromo rekordas.

„Manau, kad bus tikrai įdomi dvikova. Teoriškai, kartingas turėtų būti greitesnis, tačiau motociklas, ypač valdomas Arūno gali daryti stebuklus. Be to, motociklas startuoja gerokai greičiau, todėl nesiryžčiau prognozuoti kas nugalės,“ – apie būsimą dvikovą kalbėjo „Ozikart“ kartodromo direktorius Rokas Kaukėnas.

Kaip seksis motociklų akrobatams ir kas laimės – kartingas ar motociklas, visi norintys galės pamatyti penktadienį vakare.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi