Naujienų srautas

Sportas2012.10.09 11:37

Geriausias 2012 metų Europos lengvaatletis – britas M. Farahas

ELTA 2012.10.09 11:37

Didžiosios Britanijos bėgikas Mo Farahas išrinktas geriausiu 2012 metų Europos lengvaatlečiu. Somalyje gimęs atletas laureatu tapo antrus metus iš eilės. 

Didžiosios Britanijos bėgikas Mo Farahas išrinktas geriausiu 2012 metų Europos lengvaatlečiu. Somalyje gimęs atletas laureatu tapo antrus metus iš eilės.

Rinkimus 20-ą kartą surengė Europos lengvosios atletikos asociacija (EA).

29 metų M. Farahas Londono olimpinėse žaidynėse laimėjo 5000 ir 10000 m bėgimus. Šiemet jis dar apgynė Europos čempiono titulą 5000 m distancijoje.

Iki šiol dvejus metus iš eilės (2003, 2004) geriausiu Europoje buvo išrinktas tik Švedijos trišuolininkas Christianas Olssonas.

Kaip jau skelbėme, geriausia 2012 metų Europos lengvaatlete išrinkta Londono olimpinių žaidynių septynkovės čempionė britė Jessica Ennis.

Geriausių šių metų Senojo žemyno lengvaatlečių apdovanojimų ceremonija bus surengta spalio 13 dieną Maltoje.

2005 metų geriausio Europos lengvaatlečio titulas atiteko Lietuvos disko metikui Virgilijui Aleknai. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi