Sportas

2014.08.21 09:18

Latvijos rinktinė 2015 metų Europos vyrų krepšinio čempionato atrankos varžybose iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės

BNS2014.08.21 09:18

Trečiadienį sužaistos dvylika 2015 metų Europos vyrų krepšinio čempionato antrojo kvalifikacinio etapo ketvirtojo turo rungtynių.

Trečiadienį sužaistos dvylika 2015 metų Europos vyrų krepšinio čempionato antrojo kvalifikacinio etapo ketvirtojo turo rungtynių.

Pergalių seriją pratęsė keturių ekipų F grupės turnyro lyderė Latvijos rinktinė. Be pralaimėjimų žengiantys Latvijos krepšininkai savo aikštėje po pratęsimo 79:76 (17:18, 12:19, 22:13, 14:15, 14:11) įveikė Švedijos ekipą ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

Kitose grupės rungtynėse trečiąją pergalę iškovojo ir antroje vietoje įsitvirtino Rumunijos komanda, namuose 90:86 (14:18, 24:25, 23:24, 29:19) palaužusi Slovakijos penketuko pasipriešinimą.

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Latvija                 4 4 0  315:257  8

2. Rumunija                4 3 1  313:315  7

3. Švedija                 4 1 3  273:290  5

4. Slovakija               4 0 4  293:332  4

Pirmąją pergalę atrankos turnyre iškovojo ir į antrąją vietą G grupėje pakilo Rusijos krepšininkai, namuose 101:56 (30:20, 22:9, 21:13, 28:14) sutriuškinę Šveicarijos ekipą ir atsirevanšavę varžovams už nesėkmę svečiuose 77:79.

G grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Italija                 2 2 0  155:123  4

2. Rusija                  3 1 2  241:200  4

3. Šveicarija              3 1 2  195:268  4

Kitų grupių ketvirtojo turo susitikimų rezultatai ir turnyrų lentelės:

A grupė –

Didžioji Britanija – Islandija     69:71

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Islandija               3 2 1  216:211  5

2. Bosnija ir Hercegovina  2 2 0  152:129  4

3. Didžioji Britanija      3 0 3  206:234  3

B grupė –

Olandija – Bulgarija               66:57

Juodkalnija – Izraelis             65:80

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Izraelis                4 3 1  343:306  7

2. Olandija                4 3 1  250:236  7

3. Juodkalnija             4 2 2  295:306  6

4. Bulgarija               4 0 4  258:298  4

C grupė –

Liuksemburgas – Austrija           71:80

Vokietija – Lenkija                76:88

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Lenkija                 4 3 1  350:287  7

2. Austrija                4 3 1  311:305  7

3. Vokietija               4 2 2  329:269  6

4. Liuksemburgas           4 0 4  257:386  4

D grupė –

Danija – Baltarusija               66:73

Belgija – Makedonija               63:60

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Belgija                 4 3 1  278:243  7

2. Makedonija              4 3 1  298:281  7

3. Baltarusija             4 2 2  297:290  6

4. Danija                  4 0 4  263:322  4

E grupė –

Vengrija – Portugalija             65:52

Čekija – Gruzija                   86:67

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Čekija                  4 3 1  303:256  7

2. Vengrija                4 3 1  260:229  7

3. Gruzija                 4 2 2  304:312  6

4. Portugalija             4 0 4  233:303  4

Į finalinį 2015 metų Senojo žemyno krepšinio pirmenybių etapą pateks visų septynių grupių nugalėtojos bei šešios geriausios antrąsias vietas užėmusios komandos.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt