2014.08.19 23:33

Plaukikas G. Titenis iškovojo Europos čempionato bronzą

DELFI.lt 2014.08.19 23:33

Vokietijos sostinėje Berlyne vykstančiame Europos plaukimo čempionate antradienio vakarą vyksta vyrų 100 m plaukimo krūtine finalas, kuriame 25-erių metų Giedrius Titenis iškovojo pirmą medalį karjeroje.

G. Titenis distanciją įveikė per 59,61 sek. ir į priekį praleido tik Adamą Peaty (58,96 sek.) ir Rossą Murdochą.

Lietuvis pusfinalyje taip pat užfiksavo trečią geriausią rezultatą (59,35 sek.) ir nusileido tiems patiems britams – Adamui Peaty (58,68 sek.) ir Rossui Murdochui (59,33 sek.). Ketvirtas buvo vengras Danielis Gyurta (59,58 sek.).