Sportas

2015.02.12 21:38

Naujasis „Liverpool“ treneris žada atakuojantį futbolą

eurofootball.lt2015.02.12 21:38

Penktadienio spaudos konferencijoje oficialiai pristatytas naujasis „Liverpool“ klubo treneris Brendanas Rodgersas.

Penktadienio spaudos konferencijoje oficialiai pristatytas naujasis „Liverpool“ klubo treneris Brendanas Rodgersas.

Praėjusį sezoną 39 metų specialistas vadovavo „Swansea“ ekipai ir Anglijos „Premier“ lygoje užėmė aukštą 11 vietą.

„Tai – ilgalaikis darbas, – sakė B. Rodgersas. – Noriu laikytis šio klubo principų: demonstruoti atakuojantį futbolą ir taktinę discipliną. „Liverpool“ Anglijos pirmenybes paskutinį sykį laimėjo prieš beveik 20 metų. Tikėtis triumfuoti jau dabar yra sudėtinga, bet procesas to link prasideda šiandien.“

„Galbūt esu jaunas, tačiau patirties futbole man nestinga. Man didelė garbė imtis šio darbo“, – tvirtino naujasis „Liverpool“ treneris.

Kartu su strategu į Liverpulį persikėlė jo asistentai: treneris Colinas Pascoe, analitikas Chrisas Daviesas ir konsultantas Glenas Driscollas. Iš viso „Swansea“ gaus apie 8 milijonų eurų kompensaciją.

Apie komandos sudėties stiprinimą B. Rodgersas teigė: „Pinigų yra, nors ir nesiveržia per kraštus. Pirmiausia reikia įvertinti tai, kas yra komandoje, bet stebėjau rungtynes ir matau, ką reikėtų patobulinti. Ieškosime tų, kurie galėtų sustiprinti sudėtį ir jos žaidimo stilių.“

„Brendano futbolo filosofija sutampa su ta, kurią norime matyti klube. Nelaukiame stebuklų per naktį, tačiau tikime, kad judame teisinga linkme link pergalės Anglijos „Premier“ lygoje“, – kalbėjo „Liverpool“ savininkas Johnas Henry.

Pagal kamuolio kontrolės laiką „Premier“ lygoje „Swansea“ užėmė trečią vietą (vid. 57,6 proc.), nusileisdama tik Londono „Arsenal“ bei „Man City“. Pagal atliktus tikslius perdavimus „gulbės“ liko antros (85,7 proc.).

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt