Sportas

2014.08.15 18:02

L. Suarezas Barselonoje nori greičiau pamiršti įkandimą

lrytas.lt 2014.08.15 18:02

Didžiausią skandalą pasaulio futbolo čempionate sukėlęs urugvajietis Luisas Suarezas dalyvavo pirmojoje „Barcelona“ klubo treniruotėje.

Didžiausią skandalą pasaulio futbolo čempionate sukėlęs urugvajietis Luisas Suarezas dalyvavo pirmojoje „Barcelona“ klubo treniruotėje.

Tai padaryti jam leido sušvelnintos FIFA sankcijos. Po bausmės persvarstymo FIFA vis dėlto leido futbolininkui treniruotis su naująja komanda, nors prieš tai buvo uždraudusi keturis mėnesius užsiimti bet kokia su futbolu susijusia veikla.

„Pagaliau vėl jaučiuosi kaip futbolininkas“, – džiaugėsi L.Suarezas.

27 metų puolėjui nemalonu kalbėti apie incidentą Brazilijoje, kai iš įsiūčio jis įkando Italijos rinktinės gynėjui Giorgio Chiellini į petį.

Tai buvo jau trečias toks epizodas L. Suarezo karjeroje, todėl FIFA nė nedvejodama diskvalifikavo žaidėją iš čempionato.

„Man buvo labai sunku, jaučiausi labai nepatogiai, – sakė L. Suarezas. – Tačiau reikia tai pamiršti. Reikia viską užmiršti. Dabar galvoju tik apie šią minutę ir ateitį – buvimą savo svajonių ekipoje.“

L. Suarezo diskvalifikacija baigsis spalio 25-ąją. Tiesa, jis galės rungtyniauti draugiškose rungtynėse.

„Belieka laukti, kada galėsiu žaisti. Turiu būti tam pasiruošęs“, – tvirtino L. Suarezas.

Urugvajaus futbolo žvaigždė į Barseloną persikėlė iš „Liverpool“ klubo. Britai sutiko parduoti ispanams savo lyderį už 97 mln. eurų.