2014.08.12 20:59

Bėgikė A. Šerkšnienė Europos čempionate iškopė į pusfinalį

ELTA 2014.08.12 20:59

Lietuvos bėgikė Agnė Šerkšnienė pateko į Ciuriche (Šveicarija) vykstančio Europos lengvosios atletikos čempionato moterų 400 m bėgimo rungties pusfinalį.

26-erių metų lietuvė antradienį distanciją įveikė per 52,42 sek. A. Šerkšnienė trečiajame atrankos bėgime finišavo kartu su prancūze Floria Guei, tačiau po fotofinišo mūsų šalies bėgikei atiteko trečioji vieta, o prancūzei – ketvirtoji.

18-metė Modesta Morauskaitė (55,87 sek.) pirmajame atrankos bėgime liko paskutinė, septinta, ir nepateko į pusfinalį.

Tarp 29 atrankos dalyvių A. Šerkšnienės rezultatas buvo 13-as, o M. Morauskaitės – 27-as.

Į trečiadienį vyksiantį pusfinalį pateko 1-3 vietas keturiuose atrankos bėgimuose užėmusios sportininkės ir keturios greičiausios iš likusių bėgikių.