2014.08.12 14:32

3000 m kliūtinio bėgimo rungtyje J. Beržanskis liko 26-as

BNS 2014.08.12 14:32

Šveicarijoje vykstančiame Europos lengvosios atletikos čempionate vyrų 3000 m kliūtinio bėgimo atrankoje (28 dalyviai) 26-ą vietą užėmė bei tarp penkiolikos finalo dalyvių nepateko Justinas Beržanskis.

Pirmą kartą tokioje solidžioje draugijoje bėgęs lietuvis pirmajame atrankos bėgime finišavo tryliktas su kukliu sau rezultatu – 9 minutės 01,56 sekundės.

Atrankoje 3000 m distanciją su kliūtimis greičiausiai įveikė bei favoritais finale bus lenkas Mateuszas Demczyszakas (8:31,62), vokietis Martinas Grau (8:32,35) bei italas Yuris Florianis (8:33,05).