Sportas

2014.08.07 11:29

Puolėjas D. Gailius metams sugrįžo į Klaipėdos „Neptūną“

15min.lt2014.08.07 11:29

Klaipėdos „Neptūną“ sustiprino šiuo metu su Lietuvos vyrų krepšinio rinktine plušantis krepšininkas Deividas Gailius. 26 metų 200 cm ūgio klaipėdietis su „Neptūnu“ pasirašė vienerių metų sutartį.

Klaipėdos „Neptūną“ sustiprino šiuo metu su Lietuvos vyrų krepšinio rinktine plušantis krepšininkas Deividas Gailius. 26 metų 200 cm ūgio klaipėdietis su „Neptūnu“ pasirašė vienerių metų sutartį.

„Viena iš mano svajonių buvo rungtyniauti Eurolygoje. Štai ir ši svajonė išsipildys. Jei išsipildytų ir kita svajonė – prasibrauti į rinktinės dvyliktuką, tada vasara būtų tiesiog nuostabi“, – pabrėžė D. Gailius.

Klaipėdietis „Neptūne“ jau žaidė 2007-2009 ir 2012-2013 metais.

„Esu patenkintas, kad vėl vilkėsiu „Neptūno“ marškinėlius. Ši komanda – man labai artima. Visada malonu rungtyniauti namuose, juolab, kai komandos branduolį sudaro draugai klaipėdiečiai“, – sakė D. Gailius.   

Anot „Neptūno“ trenerio Kazio Maksvyčio, D.Gailius komandoje bus vienas iš pagrindinių žaidėjų:„Džiugu, kad jis sugrįžo į „Neptūną“. Tikimės, kad jis bus vienas pagrindinių komandos variklių, apie kurį suksis visas žaidimas. Deividą Gailių puikiai pažįstu, žinau jo galimybes ir tikiu, kad jis mūsų komandai bus labai naudingas“, – kalbėjo treneris.  

D. Gailius praėjusį sezoną žaidė Liublianos „Union Olimpija“ komandoje ir per 16 Europos taurės rungtynių aikštėje vidutiniškai praleisdavo po 28 minutes, pelnydavo po 16,1 taško ir atkovodavo po 5,1 kamuolio.

Šią savaitę „Neptūnas“ sudarė dvejų metų sutartį su Donatu Zavacku, taip pat dar anksčiau pratęsė sutartis su atakuojančiu gynėju Martynu Mažeika, centru Simu Galdiku, įžaidėju Mindaugu Girdžiūnu, puolėju Arnu Butkevičiumi (sutartis 2 metams) bei Valdu Vasyliumi. Taip pat turi galiojančią sutartį su Vytautu Šarakausku. Komandą toliau treniruos Kazys Maksvytis ir Tomas Rinkevičius.

„Neptūnas“ – išskirtinė komanda, pernai ir užpernai turėjusi daugiausia savo miesto žaidėjų. Šia strategija klubas vadovaujasi ir šiemet: iš aštuonių sutartis turinčių žaidėjų net septyni yra klaipėdiečiai.

Vienintelis Vytautas Šarakauskas yra gimęs ne Klaipėdoje, o Vilniuje.

Šiemet „Neptūnas“ švenčia 50 metų klubo gyvavimo sukaktį.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.