Sportas

2015.09.08 13:45

„Žalgirio“ gretas papildys puolėjas E. Ulanovas bei gynėjas V. Kariniauskas

BNS 2015.09.08 13:45

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionė Kauno „Žalgirio“ komanda artėja prie sudėties formavimo pabaigos. Kitą sezoną pagrindinei komandai atstovaus puolėjas Edgaras Ulanovas ir gynėjas Vaidas Kariniauskas.

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionė Kauno „Žalgirio“ komanda artėja prie sudėties formavimo pabaigos. Kitą sezoną pagrindinei komandai atstovaus puolėjas Edgaras Ulanovas ir gynėjas Vaidas Kariniauskas.

E. Ulanovas su Klaipėdos „Neptūno“ komanda, kuriai buvo paskolintas, praėjusį sezoną prasibrovė iki Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo ir buvo vienas pagrindinių krepšininkų, metusių iššūkį žalgiriečiams. Kelias pastarąsias vasaras jis pradėdavo „Žalgirio“ treniruočių stovyklose, tačiau iki šiol oficialiose rungtynėse „Žalgirio“ marškinėlių nevilkėjo.

„Pagaliau prisijungti prie „Žalgirio“ – labai jaudinantis jausmas. Turėjau gerą praėjusį sezoną ir, jei ne šie metai, nežinau, ar jausčiausi pasiruošęs žaisti „Žalgiryje“. Prieš ketverius metus gavau „Žalgirio“ dublerių marškinėlius ir visada turėjau svajonę, kad gal kažkada pavyks apsivilkti ir pagrindinės komandos aprangą. Labai džiugu, kad šiemet tai galėsiu padaryti“, – kauniečių interneto svetainei sakė E. Ulanovas.

Tuo tarpu įžaidėjo pozicijoje rungtyniaujantis dvidešimtmetis V. Kariniauskas praėjusio sezono pradžioje „Žalgirio“ gretose sužaidė trejas rungtynes. Lapkričio mėnesį jis buvo paskolintas Panevėžio „Lietkabelio“ komandai.

„Visų pirma, esu laimingas, kad turiu sutartį su „Žalgiriu“. Kiekvieną vasarą, kiekvieną sezoną sunkiai dirbu tam, kad galėčiau rimtai prisidėti prie „Žalgirio“ žaidimo. Praėjusiais metais pamačiau, kaip vyksta darbas pagrindinėje komandoje, todėl tikiu, kad tai man padės lengviau adaptuotis šiemet“, – teigė V. Kariniauskas.

Įžaidėjo pareigas jis dalinsis su „Žalgirio“ naujoku Maaliku Waynsu ir po traumos atsigaunančiu Kasparu Vecvagaru. Savo ruožtu nemenką konkurenciją turės atlaikyti ir 22 metų E. Ulanovas.

„Konkurencijos nebijau. Žinau, kad nebus lengva, tačiau anksčiau ar vėliau turėsiu pats išsikovoti sau vietą. Per pastaruosius metus įgavau žaidybinės patirties, prasiplėtė krepšinio supratimas, turėjau gerų rungtynių su stipriais varžovais. Manau, kad esu pasiruošęs ir stengsiuosi sėkmingai pradėti savo naują karjeros etapą „Žalgiryje“, – sakė LKL vicečempionu prieš porą mėnesių tapęs E. Ulanovas.

Pasibaigus sezonui abu krepšininkai šiek tiek laiko skyrė poilsiui, o po to prisijungė prie Lietuvos vyrų rezervinės rinktinės pratybų.

„Su rezervine rinktine sužaidėme keletą rungtynių. Po to savaitę pailsėjome ir kibome į darbus su „Žalgirio“ fizinio parengimo treneriu Nerijumi Navicku. Dažniausiai treniravomės dukart per dieną, tad dabar su nekantrumu laukiame oficialios treniruočių stovyklos pradžios bei draugiškų rungtynių“, – sutartinai tikino naujieji „Žalgirio“ žaidėjai E. Ulanovas ir V. Kariniauskas.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.