Naujienų srautas

Sportas2014.08.03 11:55

„Ekrane“ – dar du nauji futbolininkai

ELTA 2014.08.03 11:55

Šią savaitę prie Panevėžio „Ekrano“ futbolo komandos treniruočių prisijungė australas Evan Alexandrow-Ridley ir brazilas Armando Tarlazis Vieira dos Santos.

20-metis vartininkas E. Alexandrow-Ridley atvyko iš Australijos antrojo diviziono ekipos „Hume City“. 2012-2013 metų sezoną jis praleido „Fulham“ (Anglija) klube, kur nuolat treniravosi su pagrindine ir dublerių ekipomis, tačiau dėl kilusių problemų su viza ilgiau Londone jis neužsibuvo. Vėliau jis grįžo atgal į Australiją ir rungtyniavo „Woden Valley“ klube. Futbolininkas turi dvigubą Australijos ir Lietuvos pilietybę, todėl A lygoje jis nebus registruojamas kaip užsienietis.

Į Panevėžį atvyko ir vidurio saugas A. Tarlazis Vieira dos Santos. 30-metis futbolininkas praėjusį sezoną rungtyniavo Gargždų „Bangoje“. Mandinho vardu dar žinomas futbolininkas nuo 2007 metų atstovavo „Šiauliams“, „LKKA ir Teledemai“ bei „Klaipėdai“.

Šią savaitę registracijos formalumai jau sutvarkyti ir trims praėjusią savaitę prie komandos prisijungusiems brazilams, kurie jau galės rungtyniauti sekmadienio mače su „Klaipėdos granitu“. Tuo tarpu jau dvi savaites su komanda besitreniruojančio Ricardo Silva Faria likimas vis dar nėra aiškus. Brazilas turėtų likti „Ekrane“, tačiau klubas vis dar nesulaukia reikalingų leidimų.

Klubas taip pat abipusiu sutarimu nutraukė sutartį su Aivaru Meškiniu. Praėjusio sezono pabaigoje pagrindinėje sudėtyje debiutavęs gynėjas iš viso „Ekrane“ sužaidė 15 oficialių rungtynių ir įvarčių nepelnė.
 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi