Sportas

2012.09.28 19:17

„McLaren“ vadovas: L. Hamiltonas suklydo, palikdamas komandą

LRT.lt2012.09.28 19:17

„McLaren“ komandos vadovas Martinas Whitmarshas teigia, kad palikdamas juos ir pereidamas į „Mercedes“ Lewisas Hamiltonas padarė klaidą. 

„McLaren“ komandos vadovas Martinas Whitmarshas teigia, kad palikdamas juos ir pereidamas į „Mercedes“ Lewisas Hamiltonas padarė klaidą.

Vokietijos automobilių sporto milžinė, tiekianti variklius ir „McLaren“, penktadienį patvirtino, kad su britų lenktynininku pasirašė trejų metų sutartį, tad nuo 2013 metų „Formulės-1“ sezono jis atstovaus jų komandai.

Tuo metu „McLaren“ L. Hamiltoną pakeis meksikietis Sergio Perezas iš „Sauber“.

L. Hamiltonas, kuris su „McLaren“ vardu siejamas jau 14 metų, kai jį komanda atrado dar mokykloje, dalyvaujantį kartingų lenktynėse, „Mercedes“ komandoje pakeis septyniskart pasaulio čempioną Michaelį Schumacherį.

Tačiau M. Whitmarshas įsitikinęs, kad L. Hamiltonas, palikdamas „McLaren“, žlugdo savo galimybes pakartoti savo herojaus Ayrtono Senna sėkmę ir tapti triskart pasaulio čempionu.

„Mercedes“ yra puikūs mūsų parneriai ir tai puiki komanda. Tačiau palikti „McLaren“, o jis nori laimėti, manau, yra klaida, nes aš tikiu šia komanda“, – kalbėjo jis.

„Ar vertintumėte ketverias paskutiniąsias lenktynes, ketverius metus ar 40 metų, mes esame fantastiška komanda. Taigi kiekvienam lenktynininkui, norinčiam laimėti šiame sporte, pasakyčiau: „Ateik ir prisijunk prie „McLaren“, siek prisijungti prie „McLaren“. Niekam nepatarčiau palikti „McLaren“, jei jie nori laimėti, tačiau turiu gerbti Lewiso sprendimą ir linkiu jam viso ko geriausio“, – pridūrė M. Whitmarshas.

Jis buvo tvirtai įsitikinęs, kad „McLaren“ padarė viską, ką galėjo, kad išlaikytų L. Hamiltoną.

„Žinau, kad pateikėme labai didelį finansinį pasiūlymą, didesnį nei, mano manymu, kuris nors „Formulės-1“ lenktynininkas dabar gauna. Dėl to jaučiuosi ramus. Tačiau galiausiai turime judėti tolyn“, – kalbėjo komandos vadovas. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt