Sportas

2012.09.28 12:20

Oficialu: S. Perezas lenktyniaus „McLaren“, L. Hamiltonas – „Mercedes“

f-1.lt2012.09.28 12:20

„McLaren“ komanda oficialiai patvirtino, kad nuo 2013 m. sezono jos gretose lenktyniaus Sergio Perezas, pakeisiantis, kaip jau neabejojama, į „Mercedes“ gretas išeinantį Lewisą Hamiltoną, praneša f-1.lt.

„McLaren“ komanda oficialiai patvirtino, kad nuo 2013 m. sezono jos gretose lenktyniaus Sergio Perezas, pakeisiantis į „Mercedes“ gretas išeinantį Lewisą Hamiltoną, praneša f-1.lt. L. Hamiltonas „Mercedes“ komandoje pakeis Michaelį Schumacherį.

Įtikino ateities perspektyvomis  

„Esu susijaudinęs ir džiaugiuosiu tapęs „Vodafone McLaren Mercedes“ lenktynininku“. „McLaren“ vardas yra vienas garsiausių „Formulės-1“ istorijoje. „McLaren“ jau daugiau nei 40 metų yra komanda, kurioje trokšta lenktyniauti bet kuris pilotas“, – taip žinią apie perėjimą iš „Sauber“ komentavo S. Perezas.

„Visų „Vodafone McLaren Mercedes“ vardu sveikinu Sergio. Jo pasirodymai 2012-aisiais įtikino mus jo ateities perspektyvomis“, – taip naujojo lenktynininko priėmimą komentavo komandos vadovas Martinas Whitmarshas.

Kartu „McLaren“ komanda gražiais žodžiais palydėjo su ja po šio sezono atsisveikinsiantį L. Hamiltoną: „Pabaigai, manau, kad tikrai tinkama pasinaudoti šia galimybe padėkoti Lewisui. Jis su mumis praleido didžiulį savo gyvenimo ir karjeros etapą ir visada liks puikiu išskirtinio „McLaren“ pasaulio čempionų klubo nariu.“

S. Perezas „Formulėje-1“ debiutavo 2011 m. ir abu šiuos sezonus važiavo „Sauber“ komandos gretose. Geriausias meksikiečio ligšiolinis pasiekimas lenktynėse – dukart užimta antroji vieta.

22 m. amžiaus lenktynininkas iki šiol buvo ir „Ferrari“ jaunųjų lenktynininkų vystymo programos nariu, tačiau vietos italų komandoje jam neatsidaro – manoma, kad ši dar metams išlaikys Felipe Massą.

L. Hamiltonas su „Mercedes“ pasirašė 3 m. sutartį

Tuo metu „Mercedes“ komanda oficialiai patvirtino pasirašiusi trejų metų trukmės sutartį su iki šiol „McLaren“ atstovavusiu Lewisu Hamiltonu.

Britas pakeis nuo 2010 m. ekipoje lenktyniavusį septyniskart „Formulės-1“ pasaulio čempioną Michaelį Schumacherį. Kokia tolesnė vokiečio ateitis, šiandien nebuvo paskelbta.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.