Sportas

2015.09.08 13:45

J. Rodriguezas „Real“ klube sužibėjo jau per pristatymą – iš apsauginių gniaužtų plėšė fanus

eurofootball.lt2015.09.08 13:45

Antradienį oficialiai naujuoju Madrido „Real“ žaidėju tapęs Jamesas Rodriguezas pristatyme džiaugėsi išsipildžiusia svajone ir tvirtino, kad čia atvyko laimėti titulų.

Antradienį oficialiai naujuoju Madrido „Real“ žaidėju tapęs Jamesas Rodriguezas pristatyme džiaugėsi išsipildžiusia svajone ir tvirtino, kad čia atvyko laimėti titulų.

Pasaulio čempionate sužibėjęs ir „Auksinį batelį“ iškovojęs 23-ejų metų futbolininkas „Real“ klubui kainavo 75 milijonus eurų, o pats padėjo parašą ant šešerių metų sutarties.

Buvęs „Monaco“ klubo saugas Madride vilkės marškinėlius pažymėtus 10-uoju numeriu. Į kolumbiečio pristatymą „Santiago Bernabeu“ stadione atvyko daugiau nei 40 tūkstančių žiūrovų.

„Man labai malonu būti čia, tai išsipildžiusi svajonė, – pasakojo J. Rodriguezas. – Tikiuosi suteikti daug džiaugsmo ir taip pat laimėti daug titulų.“

Tuo metu karališkojo klubo prezidentas Florentino Perezas sakė, kad „berniukas svajojo dėvėti marškinėlius, kuriuos vilkėjo Ronaldo ir Zinedine`as Zidane`as, o dabar jis yra „Real“ žaidėjas.“

Beje, per J. Rodriguezo pristatymą nebuvo išvengta ir incidentų – į aikštę vienas po kito įsiveržė du jo fanai, kurie iškart buvo parblokšti ant žemės apsaugos darbuotojų. Vis dėlto kolumbietis įrodė esantis tikras kilniaširdis ir ne tik išvadavo juos iš apsauginių gniaužtų, bet ir įteikė po kamuolį bei apsikabino.

Šią vasarą UEFA Čempionų lygos nugalėtojų gretas papildė dar viena planetos pirmenybių žvaigždė. Tai – naudingiausias pagal FIFA partnerės kompanijos „Castrol Index“ reitingą čempionato žaidėjas vokietis Toni Kroosas iš Miuncheno „Bayern“ komandos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt