Sportas

2012.09.26 13:34

Kroatijoje vyrų futbolo komandą treniruos moteris

LRT.lt2012.09.26 13:34

Buvusi Kroatijos grožio konkurso „Mis Sport“ finalininkė ir futbolininkė Tihana Nemčic tapo pirmąją moterimi, paskirta vyrų futbolo komandos trenere, antradienį pranešė Kroatijos interneto portalas 24sata.hr.

Buvusi Kroatijos grožio konkurso „Mis Sport“ finalininkė ir futbolininkė Tihana Nemčic tapo pirmąją moterimi, paskirta vyrų futbolo komandns trenere, antradienį pranešė Kroatijos interneto portalas 24sata.hr. 24-erių T. Nemčic treniruos Kroatijos 5-ios lygos vyrų futbolo klubą „Viktorija Vojakovac“.

 „Aš esu komandos trenerė ir turiu visišką laisvę kurti ir planuoti komandos taktiką. Vaikinai, žino kaip žaisti, bet reikia dar daug ką nuveikti“, – Kroatijos naujienų portalui pasakojo T. Nemčic. 

Futbolininkė10 metų žaidė Zagrebo moterų futbolo komandoje „Dinamo“ bei Kroatijos moterų futbolo rinktinėje.  T. Nemčic nuomone,  tai, kad šis darbas patikėtas jai, niekam neturėtų kelti nuostabos.

„Jei moteris ir vyras turi tą pačią trenerio profesinę kvalifikaciją, aš nematau jokios kliūties, dėl kurios moteris negalėtų patekti į vyrų futbolą“, – savo nuomonę dėstė naujoji trenerė.

 Ilgaplaukė blondinė T. Nemčic 2008 m. pateko tarp 15 finalininkų kovoje dėl Kroatijos „Mis Sport“ titulo. 

 „Klausykite manęs ir nebus jokių problemų“, – savo komandos žaidėjus ramino trenerė. 

„Mes esame puiki komanda ir tai norime įrodyti. Siekiame savo lygoje užimti aukščiausią vietą“, –  savo ir treniruojamos komandos planais su žurnalistais dalijosi futbolo specialistė. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt