Sportas

2014.07.20 20:51

Treniruotė S. Jasaičiui baigėsi Kauno klinikose

BNS2014.07.20 20:51

Lietuvos krepšinio rinktinės kandidatai iš pajūrio persikėlė į Kauną. Krepšininkai laikinojoje sostinėje tęsia pasiruošimą pasaulio krepšinio čempionatui, kuris vasaros pabaigoje prasidės Ispanijoje.

Lietuvos krepšinio rinktinės kandidatai iš pajūrio persikėlė į Kauną. Krepšininkai laikinojoje sostinėje tęsia pasiruošimą pasaulio krepšinio čempionatui, kuris vasaros pabaigoje prasidės Ispanijoje.

Pirmoji treniruočių stovykla Palangoje baigėsi penktadienį. Šeštadienio vakarą krepšininkai ir personalas rinkosi Kaune, o jau sekmadienio rytą kibo į darbus – ryte „Žalgirio“ arenos treniruočių salėje surengta pirmoji treniruotė.

Jos nebaigė po pertraukos į rinktinę sugrįžęs Simas Jasaitis, informuoja interneto svetainė delfi.lt. Puolėjui – rankos sausgyslės uždegimas. Gydytojų lydimas jis nuvyko į Kauno klinikas.

„Gaila, kad turime nuostolį. Koks dar nežinome trumpą ar ilgesnį. S. Jasačiui rankos sausgyslės uždegimas. Jis jau atvyko turėdamas šią problemą, bet kažkaip treniravosi ir viskas buvo gerai. Bet dabar jau reikia rimtesnio gydytojų įsikišimo. Simas išvyko į klinikas. Visi kiti darbuojasi pilnu pajėgumu“, – teigė J. Kazlauskas.

Pasibaigus stovyklai Palangoje J. Kazlauskas liko patenkintas žaidėjų darbu.

„Tęsiame pradėtą darbą. Kalbant apie praėjusį ciklą Palangoje, manau, kad jis mums tikrai pavyko – gerai padirbėjome. Darbas vyksta toliau – prisimenami deriniai, įvedami nauji deriniai. Treniruotė baigėsi, bet žaidėjai ir toliau dirba fiziniam parengimui. Vyksta derinių, kuriuos išmokome, šlifavimas. Vyksta procesas“, – teigė J. Kazlauskas.

„Darbas vyksta gerai, viskas pagal planą. Ką treneriai suplanavo, tą ir darome. Aišku, kol kas yra sunkusis etapas – daug dirbame, daug sportuojame, bet, kaip treneris sakė, prasidės varžybos ir tie krūviai mažės. Tačiau kol kas sunku. Nemanau, kad treniruočių procesui trukdo tai, kad nėra trijų žaidėjų – mūsų ir taip daug. Bet aišku treneriams tai labai trukdo – jie nori, kad visi žaidėjai būtų nuo pat pradžių ir kad visi įsijungtų į komandą“, – kalbėjo Paulius Jankūnas.

Stovykla Kaune tęsis iki ketvirtadienio.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt