Sportas

2014.07.20 10:25

Kauno Rotušės aikštėje krepšinio talentai rungsis 1 prieš 1

BNS2014.07.20 10:25

Lietuvos krepšinio sostine vadinamo Kauno širdyje sekmadienį savo sugebėjimus demonstruos daugiau nei 200 jaunųjų krepšininkų ir krepšininkių. Rotušės aikštėje nuo pat ryto vyks 1x1 „Sprite“ talentų kovos, pagardintos Lietuvos rinktinės krepšininkų vizitu ir pramogomis žiūrovams.

Lietuvos krepšinio sostine vadinamo Kauno širdyje sekmadienį savo sugebėjimus demonstruos daugiau nei 200 jaunųjų krepšininkų ir krepšininkių. Rotušės aikštėje nuo pat ryto vyks 1x1 „Sprite“ talentų kovos, pagardintos Lietuvos rinktinės krepšininkų vizitu ir pramogomis žiūrovams.

„Kaunas visada mokėjo vertinti krepšinį, todėl neabejoju, kad Rotušės aikštėje bus sausakimša. Juolab, kad žais daugybė talentų, žavėjusių net užsienio krepšinio specialistus, o žiūrovų lauks daug pramogų“, – sakė „Sprite“ talentų kovų koordinatorius Mindaugas Gobikas.

Turnyro, kurio nugalėtojai pateks į finalą Palangoje, žiūrovai galės ne tik aistringai sirgti už jaunuosius krepšininkus, bet ir stebėti, kaip gimsta unikalus grafitis, nusifotografuoti su natūralaus dydžio Donato Motiejūno, LeBrono Jameso ir Muggsy Bogueso atvaizdais.

Negana to, bus galimybė įsiamžinti iškart su 4 broliais Lavrinovičiais – iš Palangos atvyks gyvi Kšištofas ir Darjušas, o Kaune jų lauks tikro dydžio kartoninės jų figūros. Garsieji broliai dalyvaus nuotaikinguose konkursuose turnyro pertraukos metu.

„Sprite“ talentų kovas įvertins ir dar vienas Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės narys – kapitonas Mantas Kalnietis. Jis apdovanos nugalėtojus.

Dėl vertingų prizų ir kelialapio į finalą kovos trijose vaikinų ir merginų amžiaus grupėse: 17-mečių, 15-mečių ir 13-mečių. Varžybos prasidės nuo 10 val.

Keturi geriausi savo amžiaus grupės krepšininkai galės kovoti dėl pagrindinių prizų – 17 tūkst. litų stipendijos ir kelionės į NBA rungtynes.

Didžiulę stipendiją gaus vienas absoliutus turnyro nugalėtojas, o finalo laimėtojams užėmusiems 1-ąją vietą kiekvienoje amžiaus ir vaikinų bei merginų grupėje (šeši laimėtojai) bus skirta: kelionė į 2014-2015 metų NBA sezono rungtynes (po vieną kiekvienam laimėtojui); „Sprite“ talentų kovos 2014“ taurės; Lietuvos nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės ekipuotės komplektas (sportinis krepšys, bateliai, kostiumas, sportinė apranga ir t. t.); bilietai į draugiškas Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės rungtynes (kiekvienam laimėtojui po 2).

Finale užėmusiems 2-ąją vietą kiekvienoje amžiaus ir vaikinų bei merginų grupėje (šeši laimėtojai), bus skirtas išmanusis telefonas „Samsung“ (po vieną kiekvienam laimėtojui), diplomai, bilietai į draugiškas Lietuvos rinktinės rungtynes.

Kitas „Sprite“ talentų kovų etapas – rugpjūčio 2 d. Vilniuje.

„Sprite“ talentų kova finišuoja rugpjūčio 10 d. finalu Palangoje.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.