Sportas

2012.09.25 12:53

„F-1“: lėšų stokojančiam V. Petrovui nesiseka rasti vietos komandoje

LRT.lt2012.09.25 12:53

Vitalijaus Petrovo vadybininkė pristabdė vietos kitų metų „Formulės-1“ čempionate rusui paieškas. 

Vitalijaus Petrovo vadybininkė pristabdė vietos kitų metų „Formulės-1“ čempionate rusui paieškas. Su finansiniais sunkumais susiduriantis lenktynininkas iš viso gali iš sporto pasitraukti, „R-Sport“ antradienį teigė ji.

„Caterhamo“ komandai atstovaujantis V. Petrovas yra pirmasis rusų lenktynininkas „F-1“ istorijoje. Geriausias jo pasiektas rezultatas – praėjusiais metais Australijos „Grand Prix“ „Lotus Renault“ komandai iškovota trečioji vieta.

„Padarėme pertrauką. Man reikia laiko konsoliduoti mūsų finansines galimybes ir suprasti, ar iš viso yra prasmės derybas tęsti“, – teigė V. Petrovo vadybininkė Oksana Kosačenko, kalbėdama apie pokalbius su neįvardintomis „F-1“ komandomis.

„Jei nėra pinigų, nėra ir piloto“, – pridūrė ji.

Praėjusį mėnesį O. Kosačenko „R-Sport“ teigė, kad Rusijos vyriausybė nutraukė V. Petrovo finansavimą, kurį taip pat remia valstybės valdoma įmonė „Rusijos sraigtasparniai“ ir privati cheminių medžiagų gamintoja „Sibur“. Teigiama, kad toks žingsnis gali reikšti sportininko karjeros pabaigą.

Šių metų sezone V. Petrovas vietą rado tik vasarį, kai išstūmė veteraną italą Jarno Trulli ir užėmė vietą „Caterham“ komandoje. Antradienį O. Kosačenko pareiškė daugiau nedalyvausianti jokiose žūtbūtinėse derybose.

„Nesu pasirengusi kalbėtis visą žiemą, kaip buvo praėjusį kartą“, – teigė ji ir pridūrė, kad V. Petrovas, iki sezono pabaigos neradęs vietos, svarstytų galimybę „imtis kitų projektų“.

O. Kosačenko praėjusį mėnesį teigė, kad kalbasi su „Caterham“ ir trimis kitomis komandomis. Antradienį ji „Caterham“ kaltino tuo, kad ši pirmenybę teikia V. Petrovo komandos draugui Heikki Kovalainenui. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt