Naujienų srautas

Sportas2014.07.17 10:36

Vilniuje – galimybė pamatyti talentingus aštuoniolikmečius

LRT.lt 2014.07.17 10:36

Lietuvos aštuoniolikmečių (U18) krepšininkų rinktinė dvejomis rungtynėmis Vilniuje baigia kontrolinių rungtynių ciklą. Besirengiantys Europos čempionatui Sauliaus Štombergo auklėtiniai penktadienį ir šeštadienį žais su Latvijos bendraamžiais.

Lietuvos aštuoniolikmečių (U18) krepšininkų rinktinė dvejomis rungtynėmis Vilniuje baigia kontrolinių rungtynių ciklą. Besirengiantys Europos čempionatui Sauliaus Štombergo auklėtiniai penktadienį ir šeštadienį žais su Latvijos bendraamžiais.

Iki šiol talentų kupina Lietuvos U18 rinktinė buvo įveikusi visus varžovus, tarp jų ir latvius (Baltijos taurėje, 79:64), rašoma Lietuvos krepšinio federacijos pranešime spaudai.

Rezultatyviausiai ir naudingiausiai visų kontrolinių bei oficialių rungtynių metu žaidė Arvydo Sabonio sūnus Domantas. Per rungtynes jis vidutiniškai pelnydavo daugiau nei po 14 taškų ir atkovodavo po 9 kamuolius.

Be D.Sabonio aštuoniolikmečių rinktinėje rungtyniauja ir daugiau talentų, tokių kaip NBA talentų stovyklos „Krepšinis be sienų“ Romoje dalyviai: Laurynas Birutis ir Martynas Varnas. Pakviestų į rinktinę jaunuolių sąraše – ir žinomo krepšininko Gintaro Einikio sūnus Aidas Einikis.

Šiuo metu S.Štombergas yra atrinkęs 13 krepšininkų, kurie tęsia pasirengimą Europos čempionatui. Po paskutinių kontrolinių rungtynių bus paskelbtas galutinis dvyliktukas, kuris keliaus į Koniją (Turkija).

Europos čempionatą Lietuvos U18 vaikinų rinktinė pradės liepos 24 d. rungtynėmis su Prancūzija. Be jos B grupėje lietuviams teks kautis su Anglijos ir Kroatijos bendraamžiais.

Paskutinės kontrolinės U18 vaikinų rungtynės Vilniuje, Š.Marčiulionio krepšinio akademijoje (Raitininkų 4A) vyks penktadienį (liepos 18 d.) 18 val. ir šeštadienį (liepos 19 d.) 11 val. Įėjimas nemokamas.

Kandidatai į Lietuvos U18 vaikinų rinktinę:

1.                   Mantas Montvila                               

2.                   Raimundas Žuklevičius                                  

3.                   Tautvydas Paliukėnas            

4.                   Jokūbas Švambaris          

5.                   Laurynas Birutis                                     

6.                   Martynas Varnas                                    

7.                   Domantas Sabonis                    

8.                   Aidas Einikis                                      

9.                   Tomas Zdanavičius                             

10.                 Kristupas Žemaitis         

11.                 Justas Vazalis                                             

12.                 Margiris Normantas

13.                 Regimantas Miniotas            

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi