2014.07.16 08:07

Lietuvos 20-mečiai krepšininkai palaužė slovėnus

ELTA2014.07.16 08:07

Kretoje (Graikija) vykstančio Europos jaunimo (iki 20 metų) vaikinų krepšinio čempionato antrajame etape E grupėje antradienį Lietuvos rinktinė 63:62 (11:15, 14:23, 17:12, 21:12) įveikė Slovėnijos krepšininkus.

Po dviejų kėlinių lietuviai atsiliko 25:38, o po trijų – 42:50. Likus žaisti 5 min., mūsų šalies komanda persvėrė rezultatą 53:52. Paskutinę minutę po penkių iš eilės Mariaus Grigonio taškų Lietuvos rinktinė pirmavo 63:60. Baigiantis mačui, slovėnai dar pataikė du baudos metimus.

Tomo Masiulio treniruojamai mūsų šalies komandai 11 taškų pelnė Justas Tamulis, po 10 – Tomas Dimša ir Augustinas Jankaitis, 9 – Lukas Lekavičius, 7 -Denisas Krestininas (7 atk. kam.).

Serbai ir lietuviai turi po tris, slovėnai ir ispanai – po dvi, o graikai ir britai – po vieną pergalę iš keturių galimų.

Lietuvos komanda trečiadienį 19.15 val. dėl pirmosios vietos grupėje kovos su serbais.