Sportas

2012.09.23 17:30

Singapūro GP laimėjo S. Vettelis

f-1.lt 2012.09.23 17:30

Dviejų saugos automobilio pasirodymų ir varžovų nesėkmių paįvairintas „Formulės-1“ lenktynes Singapūre laimėjo „Red Bull“ pilotas Sebastianas Vettelis, praneša f-1.lt.

Dviejų saugos automobilio pasirodymų ir varžovų nesėkmių paįvairintas „Formulės-1“ lenktynes Singapūre laimėjo „Red Bull“ pilotas Sebastianas Vettelis, praneša f-1.lt.

Čempiono titulą ginantis vokietis pirmąjį varžybų trečdalį praleido už Lewiso Hamiltono, tačiau sugedus šio „McLaren“ bolidui, tapo lyderiu ir šios pozicijos nebeužleido iki pat finišo.

Antrąją vietą lenktynėse užėmė kitas „McLaren“ pilotas Jensonas Buttonas, taip ir nesudaręs konkurencijos varžybų laimėtojui. Už jo finišo liniją kirto vėl puikiai aplinkybėmis pasinaudojęs čempionato lyderis Fernando Alonso iš „Ferrari“.

Žymiai „Force India“ komandos taškų kraitį papildė ketvirtąją vietą užėmęs Paulas di Resta. Gerai važiavo ir kitas šios komandos pilotas Nico Hulkenbergas, tačiau jam kortas iš pradžių sumaišė saugos automobilis, o po to jis prakiurdė padangą lenkdamas vieną savo varžovų.

Lenktynes paįvairino du iš eilės saugos automobilio pasirodymai. Iš pradžių šis buvo išleistas viename posūkių savo HRT bolidą sudaužius Narainui Karthikeyanui, o vos atnaujinus lenktynes šias ir vėl toko stabdyti – į Jeano-Erico Vergne „Toro Rosso“ automobilio galą stabdydamas įlėkė „Mercedes“ veteranas Michaelis Schumacheris.

Bendrojoje įskaitoje toliau pirmauja F. Alonso (194 tšk.), į antrą pakilo F. Vettelis (165 tšk.), trečioje – K. Raikkonenas (149 tšk.)  

Kitos „Formulės-1“ čempionato lenktynės – po dviejų savaičių, spalio 7 d., Japonijoje, Suzukos trasoje.