Naujienų srautas

Sportas2015.09.08 13:45

Rinktinės stovykloje – pirmoji treniruotė krepšinio aikštelėje

LRT.lt 2015.09.08 13:45

Palangoje stovyklaujanti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė po pirmojo – fizinio parengimo – treniruočių ciklo šeštadienį pirmą kartą surengė pratybas krepšinio salėje.

Palangoje stovyklaujanti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė po pirmojo – fizinio parengimo – treniruočių ciklo šeštadienį pirmą kartą surengė pratybas krepšinio salėje.

„Po fizinio pasirengimo treniruočių etapo pradedame krepšinio dalį, – sakė rinktinės vyriausiasis treneris Jonas Kazlauskas. – Šiandien daugiau dėmesio skyrėme puolimui, vėliau pradėsime dėlioti ir gynybos schemas. Artimiausiu metu žaidėjams priminsime naudojamus derinius, juo labiau, kad krepšininkai rungtyniauja klubuose, kuriuose yra skirtingo žaidimo filosofijos ir žaidimo schemos, tad reikės laiko priprasti prie mūsų sistemos.“

Rinktinė treniruojasi su kamuoliais, kuriais bus žaidžiama ir pasaulio taurės rungtynėse Ispanijoje. Tai – specialiai pasaulio pirmenybėms pagaminti „Molten“ kamuoliai.

Prieš prasidedant rytinei treniruotei, komanda ir treneriai vienbalsiai nutarė, kad naujuoju rinktinės kapitonu bus Mantas Kalnietis. Rinktinėje 2006 m. debiutavęs M.Kalnietis šias pareigas perima iš Roberto Javtoko, kurio rinktinėje šią vasarą nebus.

„Džiaugiuosi, kad komandos draugai patikėjo tokias pareigas. Man tai didelė garbė, bet, aišku, ir tam tikra atsakomybė. Tiesą sakant, dar nespėjau susigyventi su šia mintimi“, – po treniruotės kalbėjo M.Kalnietis.

Liepos 26 d. Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pradeda kontrolinių rungtynių ciklą. Tą dieną lietuvių varžovai Šiauliuose bus atrankai į Europos čempionatą besirengiantys kaimynai latviai. Paskutines rungtynes Lietuvoje prieš išvykstant į pasaulio taurės varžybas Ispanijoje šalies rinktinė sužais rugpjūčio 18 d. Kaune su Slovėnijos ekipa.

Į Lietuvos rinktinės rungtynes parduodami trijų kategorijų bilietai. Bilietų kainos visose penkiose arenose – vienodos – 25, 32 ir 42 litai su visais mokesčiais. Bilietus platina „Tiketa“ (Panevėžyje, Kaune ir Vilniuje), „Ticket Market“ (Šiauliuose) ir „Bilietai.lt“ (Klaipėdoje).

Pasaulio taurės (čempionato) kovas Lietuvos rinktinė pradės rugpjūčio 30 d. Las Palmase (Gran Kanarija, Ispanija). Ten jos laukia grupės rungtynės su Australijos, Meksikos, Slovėnijos, Angolos ir Pietų Korėjos krepšininkais.

Rungtynių tvarkaraštis:

Liepos 26 d. – Šiaulių arena, Šiauliai

19:00 val. Lietuva – Latvija

Liepos 28 d. – „Cido“ arena, Panevėžys


19:00 val. Lietuva – Gruzija

Liepos 30 d. – „Siemens“ arena, Vilnius


19:00 val. Lietuva – Gruzija

Rugpjūčio 8 d. „Švyturio“ arena, Klaipėda

16:15 val. Australija – Suomija

19:00 val. Lietuva – Ukraina

Rugpjūčio 9 d. „Švyturio“ arena, Klaipėda

16:15 val. Australija – Ukraina

19:00 val. Lietuva – Suomija

Rugpjūčio 11 d. „Švyturio“ arena, Klaipėda

19:00 val. Lietuva – Australija

Rugpjūčio 16 d. (dienos bilietas 2 rungtynėms) „Žalgirio“ arena, Kaunas

16.15 val. Slovėnija – Naujoji Zelandija


19.00 val. Lietuva – Graikija

Rugpjūčio 17 d. (dienos bilietas 2 rungtynėms) „Žalgirio“ arena, Kaunas

16.15 val. Slovėnija – Graikija


19.00 val. Lietuva – Naujoji Zelandija

Rugpjūčio 18 d. (dienos bilietas 2 rungtynėms) „Žalgirio“ arena, Kaunas

17.15 val. Graikija – Naujoji Zelandija

20.00 val. Lietuva – Slovėnija

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi