Sportas

2014.07.12 12:48

Į MTB dviračių taurę grįžta favoritas

LRT.lt 2014.07.12 12:48

Šį sekmadienį Belvilio trasoje įvyksiančiame trečiajame 2014 metų MTB dviračių taurės etape dalyviams teks įveikti atnaujintą  21 km trasą. Kaip šį sezoną jau įprasta, laisvalaikio grupė važiuos vieną ratą, mėgėjai – du, profesionalai – tris.

Šį sekmadienį Belvilio trasoje įvyksiančiame trečiajame 2014 metų MTB dviračių taurės etape dalyviams teks įveikti atnaujintą  21 km trasą. Kaip šį sezoną jau įprasta, laisvalaikio grupė važiuos vieną ratą, mėgėjai – du, profesionalai – tris.

Pranešime spaudai rašoma, kad po pirmųjų dviejų etapų Druskininkuose ir Vilniuje tarp merginų užtikrintai pirmauja praėjusių metų nugalėtoja Tatjana Kaliakina. Šiemet, kaip ir pernai, ji dar nei karto nefinišavo žemiau pirmosios vietos.

Vyrų grupėje pirmąją vietą užima abu kartus antras finišavęs Martynas Utkinas. Lyderio poziciją jam garantavo minimalūs atsilikimai nuo nugalėtojų. Pirmajame etape Druskininkuose jis Edgarui Kovaliovui finiše pralaimėjo 0,18 sekundės; Vilniuje jo atsilikimas buvo dar mažesnis – nuo Domo Maniko jis atsiliko 0,02 sekundės.

Pastarasis įskaitoje yra trečias, o E. Kovaliovas dėl praleisto antrojo etapo į pirmąjį šimtuką nepatenka. Tiesa, Molėtuose jis vėl varžysis ir vėl yra pagrindinis pretendentas laimėti etapą.

Lietuvos MTB dviračių taurės čempionate dalyviai varžosi ne tik dėl asmeninių, bet ir dėl komandinių vietų. TOP įskaitoje Vilniaus „TOP team“ komanda vos keliais taškais lenkia kitą sostinės komandą „MTBCC team“. MAXI įskaitoje verda ne mažiau arši kova – „Instinktas-Vilimeksas“ turi kelių taškų persvarą prieš „Dviratai-Thermowave“ komandą iš Kauno.

Šiam etapui jau užsiregistravo 892 dalyviai. Tai yra naujas Molėtų etapo rekordas.

Primename, kad jau šį sekmadienį viena šeima laimės Norvegišką visureigį NordicCab savo mažyliui.Norintiems save išbandyti MTB maratone, bet dar neužsiregistravusiems, primename, kad užsiregistruoti galima ir renginio vietoje. Renkamės Molėtuose, (starto/finišo vieta prie SPA Hotel „Belvilis“.). Dalyvių registracija ir numerių atsiėmimas vyks sekmadienį nuo 9 val.

Programoje:
Darželinukų grupės startas 10:30 val.,
Vaikų iki 10 m. amžiaus startas 11:00 val.,
Pagrindinis maratono startas – 12:00 val.
Belaukdami apdovanojimų, galėsime mėgautis muzikinės grupės „The Road Band“ koncertu.

Daugiau informacijos renginio svetainėje. Be Molėtų etapo dar laukia du etapai :Ignalinoje rugpjūčio 17 d. ir finalinis etapas Anykščiuose rugsėjo 28 d.