Sportas

2015.09.08 13:45

Dviratininkė S. Krupeckaitė šventė pergalę Japonijoje

ELTA 2015.09.08 13:45

Lietuvos dviratininkė Simona Krupeckaitė tapo Tokijuje vykstančių Japonijos treko taurės varžybų nugalėtoja. 31-erių metų buvusi pasaulio čempionė ir rekordininkė penktadienį laimėjo keirino rungtį.

Lietuvos dviratininkė Simona Krupeckaitė tapo Tokijuje vykstančių Japonijos treko taurės varžybų nugalėtoja. 31-erių metų buvusi pasaulio čempionė ir rekordininkė penktadienį laimėjo keirino rungtį.

Antrąją vietą užėmė australė Caitlin Ward, o trečiąją – japonė Takako Ishii.

S. Krupeckaitė laimėjo pirmąjį atrankos važiavimą, kuriame dalyvavo septynios dviratininkės, ir nugalėjo visas penkias varžoves pagrindiniame finale.

28-erių metų Gintarė Gaivenytė-Mikalajūnė antrajame atrankos važiavime buvo penkta, o finale dėl 7-12 vietų finišavo ketvirta ir galutinėje įskaitoje liko dešimta.

Šioje rungtyje dalyvavo 14 dviratininkių.

Moterų sprinto varžybose S. Krupeckaitė tarp devynių dalyvių buvo ketvirta, o G. Gaivenytė-Mikalajūnė – aštunta.

Nugalėjo C. Ward.

200 m atrankos varžybose Simona buvo trečia (11,481 sek.), o Gintarė – ketvirta (11,629 sek.).

Ketvirtfinalyje S. Krupeckaitė 2-0 įveikė japonę Yuka Kobayashi, pusfinalyje 0-2 pralaimėjo C. Ward, o kovoje dėl bronzos taip pat 0-2 nusileido T. Ishii. Pastarajai ketvirtfinalyje 0-2 pralaimėjo ir G. Gaivenytė-Mikalajūnė.

Vyrų sprinto varžybose Vasilijus Lendelis užėmė septintąją vietą.

19-metis mūsų šalies atstovas 200 m atrankos varžybose buvo devintas (10,373 sek.).

V. Lendelis aštuntfinalyje pralaimėjo pūsimam rungties nugalėtojui Pietų Korėjos atstovui Imui Chaebinui, ketvirtfinalyje, į kurį pateko po paguodos važiavimo, 1-2 nusileido australui Jacobui Schmidui, o kovoje dėl 5-8 vietų finišavo trečias.

19-metis Svajūnas Jonauskas atrankos varžybose tarp 21 dalyvio liko keturioliktas (10,691 sek.) ir į pagrindines varžybas nepateko.

Vyrų keirino ringtyje, kurioje dalyvavo 23 dviratininkai, V. Lendelis užėmė devintąją, o S. Jonauskas – dvyliktąją vietas.

Nugalėjo japonas Kazunaris Watanabe.