Sportas

2014.07.10 10:29

MTB dviračių maratonų taurėje – šeimyniškiausias etapas

LRT.lt 2014.07.10 10:29

Šį sekmadienį Molėtuose MTB dviračių taurė pasieks savo šio sezono pusiaukelę – įvyks trečiasis 2014 metų Lietuvos dviračių maratonų taurės etapas.

Šį sekmadienį Molėtuose MTB dviračių taurė pasieks savo šio sezono pusiaukelę – įvyks trečiasis 2014 metų Lietuvos dviračių maratonų taurės etapas.

„Molėtai yra išskirtinai graži ir dalyvių mėgstama vieta. Šios trasos unikalumas tas, kad starto – finišo linija yra visiškai šalia ežero, dėl to visada sulaukiame papildomai žiūrovų. Be to, Molėtuose visada su mumis būna grupė „The Road Band“, kuri bus ir šį kartą“, – apie būsimą etapą pasakojo renginio organizatorius Arūnas Daugirdas.

Šalia „Belvilio“ prie Bebrusų ežero įrengtoje trasoje praėjusiais metais varžėsi apie 800 dalyvių, tarp kurių ir Nacionalinėje krepšinio lygoje žaidžiantys Molėtų „Ežerūno“ krepšininkai. Šiemet tikimasi dar didesnio dalyvių skaičiaus.

„Pirmuose dvejuose etapuose šiemet sulaukėme rekordo, tad nematau priežasčių, kodėl šįsyk turėtų būti kitaip. Iki registracijos pabaigos likus porai dienų, tas skaičius jau dabar yra didesnis“, – teigė pats trasą išbandysiantis A. Daugirdas, pridūręs, kad prieš metus šeimyniškiausia vieta pripažintas Belvilio etapas – tokį pripažinimą išsaugos ir šiemet.

Kaip ir pirmuose dvejuose etapuose, taip ir šįsyk, profesionalai važiuos ne du, o tris ratus.

Organizatoriai žada daug staigmenų ir pramogų visai šeimai: knygos, žaidimai, loterijos su rėmėjų įsteigtais puikiais prizais, linksmi personažai, koncertas, tikrai neleis liūdėti susirinkusiems.

Be Molėtų etapo, dviračių mėgėjų ir profesionalų dar laukia du etapai: rugpjūčio 17 d.  Ignalinoje ir finalinis etapas rugsėjo 28 d. Anykščiuose.