Naujienų srautas

Sportas2014.07.07 14:36

Kaune prasidėjo pirmoji L. Kleizos stovykla

BNS 2014.07.07 14:36

Laikinosios sostinės Arvydo Sabonio krepšinio centre pirmadienį prasidėjo pirmoji Lino Kleizos krepšinio įgūdžių tobulinimo stovykla, kurią organizuoti ėmėsi tarptautinė sportinės aprangos kompanija „Nike“ ir Lietuvos krepšinio federacija (LKF).

Laikinosios sostinės Arvydo Sabonio krepšinio centre pirmadienį prasidėjo pirmoji Lino Kleizos krepšinio įgūdžių tobulinimo stovykla, kurią organizuoti ėmėsi tarptautinė sportinės aprangos kompanija „Nike“ ir Lietuvos krepšinio federacija (LKF).

„Labai džiaugiuosi šia federacijos iniciatyva ir labai smagu, kad „Nike“ ir kiti rėmėjai prie jos prisidėjo. Labai malonu, kad tokia stovykla startavo ir kad vaikai turės galimybę kryptingai padirbėti su puikiais treneriais, taip pat pamatyti ir kitokią – serbišką krepšinio mokyklą. Nuolatinis darbas ir pastangos krepšinio aikštelėje veda tobulybės link. To ir norėčiau palinkėti visiems jauniesiems krepšininkams“, – sakė L. Kleiza.

Stovykla „Linas Kleiza skill development camp“ prasidėjo tą pačią dieną kaip ir Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės pasirengimo stovykla.

„Džiaugiamės, kad pagaliau startavo šis projektas, kuris yra pirmasis, kurį įgyvendino Lietuvos krepšinio federacija ir sportinės aprangos kompanija „Nike“. Labai norime, kad jūs gautumėte geriausias sąlygas, kurios jums leis patobulėti ir tapti dar geresniais krepšininkais. Tikimės, kad šį projektą bus galima tęsti ir kitąmet“, – pradėdamas stovyklą jauniesiems krepšininkams sakė LKF generalinis sekretorius Mindaugas Špokas.

L. Kleizos įgūdžių tobulinimo stovykloje dalyvauja tik tam tikros amžiaus grupės vaikai – 14 ir 15 metų berniukai iš visos Lietuvos. Pasak specialistų, tokio amžiaus vaikams ji yra labai naudinga, nes paprastai individualius įgūdžius pradeda tobulinti šiek tiek vyresni krepšininkai.

Visus stovyklos dalyvius draudimo brokeris „Colemont“ apdraudė nuo nelaimingų atsitikimų. Treniruočių metu vaikus nuolat prižiūri ir medicinos seselės.

Visą dieną nuo 9 val. – 17 val. vaikai praleis centre, už juos bus atsakingi stovyklos koordinatoriai. Laisvu laiku nuo treniruočių vaikams bus sudarytos sąlygos pailsėti. Vaikai taip pat keletą kartų lankysis ir Kauno plaukimo centro baseine, kuriame galės atgauti jėgas po treniruočių.

L. Kleizos stovyklos dalyviai bus maitinami pagal sudarytą Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės racioną. Pietūs subalansuoti ir praturtinti lietuviškomis sultimis „Magnum“.

Vaikus treniruoja geriausi 14-mečių (U-14) ir 15-mečių (U-15) Lietuvos vaikų treneriai Aurimas Jasilionis ir Ramūnas Juška bei specialistas iš Serbijos Nemanja Planojevičius. Dėmesys skiriamas kiekvienam vaikui siekiant pagerinti jų treniruočių kokybę bei efektyvumą. Treniruotės vedamos ir anglų kalba.

Stovyklos pabaigoje treneriai kiekvienam krepšininkui paruoš individualias rekomendacijas, kaip tobulinti tam tikrus krepšinio elementus, kuriems to reikia. Geriausiai stovykloje pasirodęs dalyvis bus atleistas nuo mokesčio, o labiausiai stovyklos metu patobulėjęs krepšininkas bus apdovanotas „Nike“ sportiniais bateliais.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi