Sportas

2014.07.06 20:02

A. Rumševičius ir L. Každalis EEVZA „Lithuania Open“ paplūdimio tinklinio etape Rokiškyje užėmė ketvirtą vietą

BNS 2014.07.06 20:02

Sekmadienį Rokiškyje pasibaigusiame Rytų Europos paplūdimio tinklinio čempionato (EEVZA) „Lithuania Open“ etapo pusfinalyje Arnas Rumševičius ir Arnas Každailis liko ketvirtoje vietoje.

Sekmadienį Rokiškyje pasibaigusiame Rytų Europos paplūdimio tinklinio čempionato (EEVZA) „Lithuania Open“ etapo pusfinalyje Arnas Rumševičius ir Arnas Každailis liko ketvirtoje vietoje.

Pusfinalyje lietuvių duetas 1:3 (15:11, 11:15, 15:17, 5:15) nusileido latviams Tomui Smedinui ir Reiniui Pekmaniui, o mače dėl 3 vietos su Estijos pora Kristo Kollo ir Rivo Vesiku traumą patyrė Lukas Každailis, todėl 12 min. susitikimas buvo nutrauktos ir bronzos medaliai atiteko estams.

Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis po rungtynių kalbėjo: „Plaviną ir Solovejų pavyko nugalėti todėl, kad žaidėme gerai nusiteikę ir atsipalaidavę. Patys netikėjome, kad galime laimėti, tiesiog norėjome prieš juos sužaisti gražiai ir nepasidaryti sau gėdos. Kai išėjome į pusfinalį, vėl įsitempėme, o ir žaidžiant prieš Tomą Smediną ir Reinį Pekmaną nebuvo galima daryti jokių klaidų, bet mes jų darėme nemažai. Sunkiausia šiame turnyre buvo žaisti su estais Kristo Kollo bei Rivo Vesiku, bet ir abi finale žaidžiančios poros yra labai aukšto lygio ir vertos “.

Turnyro finale latviai Tomas Smedinas ir Reinis Pekmanis 3:1 (15:8, 8:15, 16:14, 15:7) įveikė rusus Ruslaną Bykanovą ir Nikitą Liaminą.

Per dvi turnyro Rokiškyje dienas T. Smedinas ir R. Pekmanis nepatyrė nė vieno pralaimėjimo, o antrajame rate 3:2 (13:15, 15:13, 15:12, 12:15, 7:3) sugebėjo įveikti tituluotą tėvynainių Martino Plavino ir Aleksandro Solovejaus duetą. Ruslanas Bykanovas ir Nikita Liaminas į finalą pateko pusfinalyje gana netikėtai 3:1 (15:9, 15:10, 16:18, 15:13) įveikę iki tol be pralaimėjimų žengusius estus Kristo Kollo ir Rivo Vesiką.

Po finalo Nikita Liaminas komentavo: „Esame patenkinti savo pasirodymu, nes aš žaidžiu salės tinklinį ir man tai buvo pirmas europinis paplūdimio tinklinio turnyras. Labai patiko renginio organizacija ir žaidėjų lygis, nes prieš visus varžovus buvo vienodai sunku žaisti, neturėjome nė vieno lengvo mačo“.

Kitos Lietuvos poros savo pasirodymą baigė jau pirmąją turnyro dieną – Gilbertas Kerpė su Tomu Staševičiumi ir Paulius Matulis su Andriumi Gaidžiu pasidalino 9–12 vietas. Olegas Čebialis ir Paulius Mačiulevičius bei Motiejus Mėlynis ir Rokas Kondrotas liko 13–16 pozicijose.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.